Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Jak tylko co dobre, to albo grzech albo się od tego tyje….
Dodane przez Gokusiek dnia 24-12-2012 00:11

Dawno mnie nie było widać, no ale nic tu o mnie. Gwiazdka świeci na niebie, dom pachnie choinką, piernikiem, suszonymi owocami i grzybami. Witam Cię drogi gosciu serdecznie tym newsem, który doszczętnie przesiąknięty będzie świątecznym nastrojem….. no może nie aż tak do końca ^^ ale o święta głównie w tym newsie chodzi.

Czytaj.. | Czytań: 2469 | Komentarzy: 14 | Średnia Ocen: -- | Drukuj
Wracamy, działamy, informujemy - DBZ KAI, DBZ Movie (2013), DBZ SAIYAN SAGA
Dodane przez baran01 dnia 08-11-2012 23:01

Witam! Dawno nie było żadnych wieści z redakcji. Ale koniec tego! Wracamy na stronę! Nie oszukujmy się, nie było z naszej strony aktywności na stronie z bardzo trywialnych powodów: praca, studia, problemy osobiste. Ale powoli stajemy na nogach, a przynajmniej ja! Nie mam zamiaru nadrabiać masy informacji, które pojawiły się od czasu ostatniego dużego newsa na tej stronie. Większość najważniejszych informacji dostarczaliśmy wam na bierząco za pomocą HotNewsów o reszcie zawsze ktoś wspominał na czacie lub forum. Mimo wszystko, od któregoś miejsca trzeba zacząć - dlatego wszystkie najważniejsze informacje podzieliłem na 4 kategorie: DRAGON BALL KAI, FILM ANIME DBZ(2013), DBZ: SAIYAN SAGA, INNE. (mały EDIT, 2. mały EDIT, 3 mały edit - odcinki Kai w SPIN PLAYER)

Czytaj.. | Czytań: 4027 | Komentarzy: 21 | Średnia Ocen: -- | Drukuj
Pierwsze urywki filmu DBZ 2013! + DBZ: Saiyan Saga - News Pack #3
Dodane przez baran01 dnia 27-07-2012 21:25

Cześć drogi gosciu! Wiem, że nie zaglądasz już na stronę tak często jak zawsze, ale możesz powoli zaczynać od nowa przyzwyczajać się do częstszego przebywania na tej stronie, bo w świecie DB dzieje się coraz więcej ciekawych rzeczy. Pewnie wakacjujesz tak jak wielu innych użytkowników tej strony (a i ja sobie trochę powypoczywałem smiley), ale zawsze dobrze przypomnieć sobie o starym dobrym Dragon Ballu i zerknąć tu od czasu do czasu. A dziś mam dla Ciebie pierwsze fragmenty zwiastuna nowego animowanego filmu Dragon Ball Z i choć jest to łącznie tylko z 20 sekund to robi to ogromne wrażenie. Ponadto kolejna wideo-aktualizacja projektu DBZ: Saiyan Saga i wiele innych informacji!

Czytaj.. | Czytań: 6032 | Komentarzy: 25 | Średnia Ocen: -- | Drukuj
Strona 4 z 25 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>