Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Zobacz Temat
#1 - Dragon Ball Super | Dodane dnia 24-05-2015 18:18
qver ( Użytkownik )
Człowiek

Cześć.
Żal mnie ściska kiedy widzę, że najlepsza kiedyś strona o świecie DB tak podupadła smiley

Pewnie już wszyscy tutaj wiedzą o kontynuacji DB, która zostanie wydana w tym roku. Jak podają źródła http://www.toei-anim.co.jp/tv/dragon_s/ już w lipcu tego roku.

Nowa seria nazywać się będzie Dragon Ball Super. Za fabułę oraz wygląd postaci, odpowiedzialny będzie sam Mistrz Toriyama.

Mam nadzieję, że jak w poprzednich seriach, fabuła będzie zaskakiwać. Ciekawe czy odniosą się do ostatnich dwóch filmów? Niby fabuła ma się toczyć tuz po zakończeniu DBZ.

Ja jestem bardzo ciekawy jak im to wyjdzie. Jaki świat nam przedstawi Akira? Ciekaw jestem co o tym wszystkim sądzicie.

P.S. Mam nadzieję, że strona również odżyje.
REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę ;)
#2 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 06-06-2015 23:51
premier ( Użytkownik )
Oozaru

Również mam taką nadzieję, że ta wspaniała stronka odżyje smiley pozdrawiam wszystkich smiley
#3 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 11-06-2015 15:43
baran01 ( Super Admin )
Bad Girl :P

Co prawda stronę jeszcze ciągle odwiedza po kilka osób dziennie (po kilka tygodniowo wciąż się rejestruje), ale nie ma raczej szans na jakikolwiek powrót db4ever.

- nie ma już nikogo z dawnej redakcji, kto mógłby się zajmować stroną
- strona technologicznie i wizualnie już się trochę zestarzała - trzeba by ją zbudować praktycznie od nowa - a nie ma szans, by ktoś to zrobił
- stronę trzeba by kierować i tak w większości do nowej bazy ludzi, więc potrzeba też dużych nakładów czasu i sił, żeby rozpromować odnowioną stronę

Ale tak jak wy, nie mogę się doczekać Dragon Ball Super smiley


#4 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 08-07-2015 18:15
Ciachoxq ( Użytkownik )
Człowiek

Pierwszy odcinek to oczywiście wprowadzenie, ale widać, że klimat został zachowany. (Mi jednak brakuje francuskiego dubbingu i polskiego lektora, tak z sentymentu)

Dobrze, że nie oglądałem jeszcze filmów, które ten sezon ma przedstawić.
#5 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 20-08-2015 13:17
kajet ( Użytkownik )
Super Saiya-Jin

Oglądam bo oglądam ale to już nie jest to samo... Raz, że widziałem kinówke, a Db Super jest tak jakby rozszerzeniem tego filmu jak narazie, brakuje emocji i budowania napięcia z odcinka na odcinek; ta nowa grafika również nie oddaje dobrze klimatu DB, a walka Goku z Bilsem u Kaio to była tragedia, Goku podczas walki wyglądał od czasu do czasu jakby go w paincie narysowali! No cóż ale i tak będę oglądał na bieżąco, w końcu to nowy Dragon Ball!
#6 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 21-08-2015 19:06
Ciachoxq ( Użytkownik )
Człowiek

Tak jak pisałem w shoutboxie, przerzuciłem się na mangę. Moim zdaniem jest zdecydowanie bardziej znośna niż anime.
#7 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 24-08-2015 21:59
mati_eg ( Użytkownik )
Człowiek

Nowy odcinek nie był już tak tragicznie narysowany jak ten z walki goku z tym kotem (poraszka ten odcinek mogli z kinówki przekopiowac). Denerwuje mnie powrót do starych przeciągnień znanych z dragonballZ typu walka frezerfa z goku pare kadrow twarzy goku na przemian z twarza frezera a w miedzyczasie zniszczona palneta i znowu twarze apotem nie dziwota ze seria w orginale ma ponad 250 odcinków.
Mam nadzieje że zrezygnuja z tego typu przeciągnień co by nie odstraszyć nowych fanów jak by nie patrzeć wiekowej serii.
Mam nadzieję że wszystko będzie szło w dobrą stronę i że skończą w końcu z tym co juz znamy z kinówki bo tu już drugi miesiąc leci a tu ciągle nic z poza niej (zmodyfikowanej ale chodzi o to samo trochę rozciągnięte).
#8 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 23-11-2015 20:49
kajet ( Użytkownik )
Super Saiya-Jin

Ktoś wie Jak Bulma poznała Jacko (Dżako), tego kosmite który stoi na straży pokoju we wszechświecie? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć tej postaci z poprzednich serii.
#9 - RE: Dragon Ball Super | Dodane dnia 15-12-2015 10:02
nancywe ( Użytkownik )
Człowiek

In respect of the wayRolex Watches males in addition to can easily wristwatches were being devised is usually an additional useful report. Breitling Watchesattained some sort of well known Brazilian pilot, Alberto Santos Dumont, with 1904 in addition to Chanel handbags located which the pilot seemed to be struggle to be based upon his or her jean pocket check out in particular while in evade by breakdowns or maybe damages. It had been subsequently of whichPrada handbags had taken the duty of developing males wristwatches for example therefore Balenciaga Handbags] males check out model appeared. Which proclaimed this tendency connected with typical types with males Fake Mulberry Handbag.

Opcje Tematu