Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Zobacz Temat
#1 - Dragon Ball Arena - Nowa gra przeglądarkowa DBArena | Dodane dnia 17-09-2016 11:11
plejus ( Użytkownik )
CzłowiekO grze słów kilka
Dragon Ball Arena (w skrócie DBArena) to gra oparta na uniwersum świada Dragon Ball. W grze czeka Cię szereg przygód z bohaterami, takimi jak Goku, Vegeta, Gohan, Piccolo, Beerus i wieloma innymi, a także z nowymi bohaterami tworzonymi przez fanów na całym świecie.

Łącznie głównych planet jest 5: Ziemia, Namek, Vegeta, Cold, Makyo. Na każdej z tej planet znajdują się różne lokacje, do których gracz może uczęszczać, a w nich spotykają nas najróżniejsze przygody. Głównym celem gry jest zdobywanie nowych wojowników, trenowanie, stawanie się coraz silniejszym i pokonywanie innych graczy czy to w bezpośrednich starciach czy też w turniejach.

Co jeszcze oferuje gra?

-282 różnych wojowników (i ciągle rośnie)
-244 ataki (również ciągle rośnie)
-10 przewodzących ras
-Misje fabularne
-Nieustanne walki rankingowe z innymi graczami, w różnych systemach rozgrywek!
-Przemierzanie wszechświata, odkrywanie i podbijanie nowych planet
-Zadania poboczne, walki z mistrzami
-dziesiątki przedmiotów, aur wojowników, efektów i wiele wiele więcej...

Stowarzyszenia graczy również mają co robić. Smocze kule to marzenie niejednego z nich, ale żeby odnaleźć je wszystkie potrzebujemy kompanów. Również rywalizacja między stowarzyszeniami o panowanie we wszechświecie jest jak najbardziej zacięta.

Dołącz do gry na http://dbarena.pl smiley
REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę ;)
#2 - RE: Dragon Ball Arena - Nowa gra przeglądarkowa DBArena | Dodane dnia 14-02-2017 09:00
winnie ( Użytkownik )
Człowiek

Luxury replica watches business is in actuality absolutely weak. For an industry that sells abundant of its appurtenances to men, they accept taken a few too abounding acquaint from women’s appearance marketing. Notwithstanding this style only becoming most popular now, the louis vuitton neverfull replica handbag was really released in 2007.Introducing the Dior Cruise 2017 Collection. The collection was first presented at Blenheim Palace in London back in June. Aside from the Lucky Badges and My Lady Dior handbags.
Opcje Tematu