Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
[ARCHIWUM] Szmery bajery, pompki rowery...
Dodane przez Gokusiek dnia 07-04-2008 19:47


Miał być nieco obszerniejszy news w sobotę ale mi nie wyszło. No sam padłem ofiarą pisania pracy na ostatnią chwilę :tia: No ale nic. Dziś mam kilka ogłoszeń parafialnych a obszerniejszy nius będzie pod koniec tygodnia.

News miał być w sobotę z uwagi na 53 urodziny Akiry Toriyamy smiley Nie jest może sędziwym staruszkiem ale już pare latek na karku ma i dlatego też mam nadzieję, że my wszyscy tu zgromadzeni pożyczymy mu jeszcze kolejnych mile spędzonych lat oraz wielu, wileu sukesów w tej o to branży. Jak zapewne wiecie nadal zajmuje się On Dragon Ballem, nadal pomaga przy tworzeniu kalendarzy, okładek ale tworzy też nadal inne mangi i pomaga przy różnych projektach np grach. Jego wysiłek został doeceniony już w 2005 roku, kiedy otworzono mu muzeum.smiley Dlateog też drogi Mistrzu Akiro:

Wwszystkiego najlepszego,
Zzdrówka szczęscia pomyślności,
A w mangowym świecie
kolorowych radości

Teraz kolejna sprawa. Ostatnio mamy zawirowania na stronie. MuKuL zrezygnował ze stanowiska SA, któtre to teraz objąłem ja. Ok nie mam pojęcia o htmlua jak patrze na panel admina to mam wrażenie jakbym czytał filozofię po chińsku ale spoko jakoś to będzie. smiley Pewien webmaster zgodził się naprawić nam cms smiley a Naber i Warhad zrobią thema nowego ^^

Medyq jest w trakcie rozmowy z nowymi firmami hostingowymi. Chciałbym też poprosić gorąco o finansowe wsparcie, jeśli tylko chcecie i możecie. Chętnych zapraszam po dane na PW smiley

No i jeszcze jeden gorąco nius. W tym tygodniu nasz szeryf się żeni - Wielkie gratulacje szefo i szczęscia na nowej drodze życia ( aż się łezka kręci w oku )

Nie zapomnijcie kliknąć nam w miasteczko klik klik i topki ^^

Czytaj.. | Czytań: 1321 | Komentarzy: 1 | Średnia Ocen: -- | Drukuj
Komentarze do Newsa: [ARCHIWUM] Szmery bajery, pompki rowery...
winnie dnia 14-02-2017 09:13

Replica watches, all in red, white and blue, will be issued. Its 45mm case in atramentous bowl is adapted with a “One click” changeable band arrangement in dejected alligator sewn assimilate elastic and overstitched with white and red seams.This is one replica handbag brand that always seems to offer such a wide variety of styles.Christian Dior, a French designer and founder of the fashion label with his name, was born in 1905. He was born to a family with fertilizer as their main business.