Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Historia Future Trunksa 2
Dodane przez medyq dnia 16-12-2005 14:06

  

Poniżej znajdziecie dialog w którym Future Tronk wyjaśnia zawiłą sprawę z mieszaniem w przeszłości. Teksty są wzięte z RTL7 więc nie są szczegółowe, ze względu na wielokrotne tłumaczenie. Odrazu odsyłam do Ciekawostek jeżeli nie zrozumiecie tego co przeczytacie.

[Gohan] - Co się stanie gdy juz zniszczy cyborgi? Czy te któe istnieją w terażniejszości zginą, czy zostaną? To mnie interesuje
[Chi Chi] - Ty sie do tego nie wtrącaj, zajmnij się lekcjami.
[Future Tronk] - Byłbym zapomniał.
[Yamcha] -Co?
[Future Tronk] - Jeżeli cofnę sie do przeszłości i zniszczę cyborgi, uratuje przyszłość, przestaną istnieć. To co zrobię nie będzie miało wpływu na przyszłość w której my się znajdujemy, ponieważ cyborgi rozpoczęły już swą machiaweliczną misję.
[Krilan] - Nie bardzo rozumiem
[Future Tronk] - To proste. Wyjaśnię ci.. Songo przeżył dzięki lekarstwu które przyniosłem z przyszłości. A jednak w przszłości z której ja pochodzę, Songo juz nie zyje. Starsi powiadają że nie przeżył ataku serca. Innymi słowy mamy dwa różne światy w przyszłości. W pierwszym Songo żyje w drugim nie. Drobna zmiana w terażniejszości powoduje że powstaje wiele różnych przyszłości.
[Krilan] - O ile dobrze zrozumiałem chcesz powiedzieć że nawet gdyby Songo pokonał cyborgi teraz i uratował nasz świat, nie odmieniłoby to twojej przyszłości.
[Future Tronk] - Dobrze zrozumiałeś


Tekst w calosci spisany recznie z polskiego programu RTL7 przeze mnie
Wszelkie prawa zastrzezone2610 Czytań | Drukuj