Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Historia Cell'a
Dodane przez medyq dnia 16-12-2005 14:04

  

.....
- Nazywam się Komórczak. Jestem cyborgiem.
- Cyborg ?!!
- Moim ojcem jest w pewnym sensie komputer Dr. Gero
- Że też na to nie wpadłem
- Bardzo dawno temu Dr. Gero gromadził komórki należ±ce do mistrzów sztuk walki. Zamierzał je dokładnie przetestować by stworzyć cyborga, w którym skupi± się wszystkie cechy mistrzów. Niestety z braku czasu, porzucił ten ambitny projekt. Komputer pracował jadnak nadal i oto stoi przed tob± efekt jego pracy.
Szatan Serduszko, Songo, Vegeta gdy zjawił się na Ziemi, wszyscy dostarczyli komórek, które leż± u podstaw mojego istnienia. Jestem owocem pracy komputera.
- Teraz rozumiem. Dr. Gero pobrał komórki Songa, gdy ten był jeszcze młody. Tłumaczy to dlaczego twoja fala uderzeniowa jest taka słaba.
- To prawda. Przybycie na Ziemię Frezera i jego ojca skompensowało te słabość. Ich komórki dorzucono do reszty, miałem szczęście. Można było pobrać jeszcze kilka komórek Tronka, ale poco. Laboratorium posiadało już dość dobrych komórek ziemskich wojowników
- Jak je zdobywaliście? Nikt nie mógł przecież niczego podejżewać. To nie było proste.
- Przypomnij sobie kiedy rozmawiałeś z Dr. Gero, napewno powiedział ci że was szpiegował. Stworzył mikroskopijnego cyborga. Nikt go nie rozpoznał. To on pobierał komórki. Widzisz go? [Komórczak wskazuje na cyborga przypominaj±cego małego owada] Został tak zaprogramowany by stale przesyłać dane do komputera. Na pewno się domyślasz dlaczego zjawił się tutaj?
- Idż do diabła [Piccolo niszczy owada]
- He he he he, nie wysilaj się, nie warto, już za póżno. Zd±żyliśmy pobrać niezbędne komórki i już poddaliśmy je badaniom. Mamy tylko pewien problem. Wykorzystam je dopiero za 24 lata.
- Bredzisz. Laboratorium Dr. Gero zostało zniszczone.
- Ale nie komputer. Zapomnieliście o podziemiach laboratorium.
- Rozumiem. Dlaczego tak długo się ukrywałeś?
- To skomplikowana sprawa. Na przejście od zarodka do następnego potrzebowałem kilku lat, które musiałem spędzić pod ziemi±. Podobnie jak embrion ludzki, który rozwija się w brzuchu matki. Rozumiesz. Skończyłem. Gotów jestę przyj±ć swój los?
- Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego przybyłeś do naszych czasów?
- Nie wystarcza mi siła ludzka. By wykorzystać swe możliwości potrzebuje energii pochodz±cej z innego żródła. Wedłóg komputera, tylko w tej epoce mogę znależć istoty posiadaj±ce potrzebn± mi energię. Dlatego właśnie cofn±łem się do stadium zarodka i jeszcze raz poddałem się procesowi rozwojowemu. Szukam C17 i C18. S± cyborgami.
- Co?
- W przyszłości z której przybywam, C17 i C18 już nie istniej±. Zupełnie nie wiem dlaczego. Moim zdaniem pokonał ich Vegeta. Naszczęście Tronk miał wehikuł czasu. Pozbyłem się Tronka i wykorzystałem jego wehikuł by tu przybyć i podzukać ich.
- Dlaczego właśnie tę epokę wybrałeś?
- Nie wiem dokładnie. To przypadek. Nacisn±łem guzik a wehikuł mnie tu przywiózł
- To znaczy że Tronk szykował się w podróż do naszych czasów by nam powiedzieć że pokonał w przyszłości cyborgi. Lecz niestety ten przeklęty robalzaj±ł jego miejsce. Nic gorszego nie mogło się nam przydarzyć.
- Komputer uświadomił mi że kedy juz zdobędę niezbędn± energię, stanę się nieśmiertelny.
- Tak bardzo tego pragniesz? Ale dlaczego? Dlaczego tak bardzo żależy ci na takiej mocy?
- Jesteś głupszy niż myślałem. To proste. Komputer został tak zaprogramowany by stworzyć mega potężnego robota, którego moc będzie nie ograniczona, dzięki pobranym od was komórkom. Ale kto wie. Może s± jakieś inne racje. Być może to z powodu krwi która płynęła w żyłach twoich kolegów, a dzięki której żyje.
- A więc to tak....
Tekst w calosci spisany recznie z polskiego programu RTL7 przeze mnie
Wszelkie prawa zastrzezone2972 Czytań | Drukuj