Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Cenzura
Dodane przez medyq dnia 16-12-2005 13:33

   Jesli ogladaliście dokladnie Dragon Balla w wersji polskiej to napewno zauważyliście ze czasem obraz przeskakiwał razem z dzwiękiem.. Czasem dialogi byly zmienione lub tez wycięte.. Działo sie tak dlatego ze Polska wersja jest tłumaczeniem z wersji francuskiej - BARDZO ocenzurowanej. We Francji, podobnie jak w USA rodzicom nie podobało sie ze w anime tym, pokazywane byly brutalne lub nieodpowiednie sceny. Francuzi więc posuneli się z 'ochrona' dzieci do porzodu, mocno wycinając nieodpowiednie sceny.. to co widzicie poniżej, to obrazki z mangi/anime, ktorych nie zobaczycie w polskiej wersji. Czy to dlatego ze sa wycięte, czy może dlatego że w mandze nie było zadnych praktycznie korekt :) - przynajmniej tej oryginalnej :D
Jesli dziwią Was te sceny to zaznaczam ze są oryginalne.. Jeśli nie dziwią to dobrze bo tak wygląda anime/manga w oryginale..


Krew, śmierć i inne nieciekawe sytuacje

026.jpg
131.jpg
034.jpg
RaditzVeryInjured.jpg
BrolyGettingPunchedByGoku.jpg
piccologrowarm.jpg
PiccoloRippingOffHisArm.jpg
19.jpg
andriod37_jpg.jpg

trunkssplittingfriezainhalf.jpg


Złe wychowanie :p

vegetaflipoff.jpg
bulmaflipoff.jpg
racoomflipoff.jpg

TrunksMooning.jpg


Nagość
BulmaBathing2.jpg
78.jpg 32DB.jpg

148.jpg


Dzieki fdx'owi daje Wam link do reportażu programu Uwaga na temat pornografii w DragonBall :) Mocno przesadzony i już wiemy skąd jest ta cenzura cała.. KLIKNIJ TUTAJ

15330 Czytań | Drukuj