Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Dragon Ball Power Level List
Dodane przez Gokusiek dnia 17-11-2011 22:54

  
Dragon Ball Power Level List


Only Manga Based
Final Version 2.0


Zawartość:
-wstęp
-FAQ/wyjaśnienia
-dodatkowe info
-mini legenda
-wykaz sił


WSTĘP

NIE CZYTAJ TEGO!! To jest wstęp do wykazu i zawiera kilka (EDIT: sporo) wyjaśnień dotyczących wykazu. Jeżeli interesuje Cię sam wykaz to przeskocz dalej.


Tak, wiem, wstęp jak zwykle przydługi.. Tym razem nowość, w formie fak-ju(zarówno pytania jak i odpowiedzi pisane przeze mnie, więc pominąłem wszystkie "u suck", "ur stupid", "ssiesz" które zwykle w pytaniach na inteligimentnych forah wystempójom).

Pytanie pierwsze: Skąd to brałeś? Sam robiłeś? Nie masz życia?

Odpowiedź: Wersja 1.0 mojego starego wykazu sił (z 2007) opierała się na wykazie z DB4EVER, nowe wersje są całkowicie stworzone przeze mnie, niektóre poziomy mocy były oparte na DB Daizenshuu 7(wyjątkiem jest SSj *5, NIE *50 jak podaje Daizenshuu) i skanach V-Jumpa. Mnożniki ustalałem sam i udostępnię na życzenie, choć sporej części można się doliczyć. A życie mam, dziękuję bardzo za troskę.

Pytanie drugie: Dlaczego techniki postaci mają większe ki niż same postacie?

Odpowiedź: Podane poziomy mocy postac,i to poziomy podstawowe, które można zwiększać na krótki czas power-upem albo atakiem (ataki prawie zawsze zawierają więcej energii niż postać) - wynika to z koncentracji energii w danym miejscu/punkcie. Niektóre techniki mogą wielokrotnie zwiększać siłę postaci (np. atak samobójczy).
Zasadniczo wystrzelona energia nie powinna przekraczać trzykrotności energii postaci, ale w niektórych przypadkach wynosi więcej, np:

- Destructo Disc (lub Kienzan) ma siłę cięcia równą od 3* do 6* większą niż zawarta w nich energia. Oczywiście bardzo ciężko oszacować jaką siłę ma atak, skoro Krillin o sile parudziesięciu
tysięcy jednostek był w stanie odciąć ogon Freezy, kiedy Freeza miał ponad 800 tysięcy jednostek.

- Neo Tri Beam - właściwie najpotężniejsza technika Tiena, i jedna z silniejszych w ogóle - zwykły Tri Beam (który jak wiadomo czerpie zarówno ki jak i siły życiowe używającego) połączony z Kihoto, Kiai, Spirit Burstem (taki Tienowy Kaioken) a może nawet Kaiokenem (zakładając że Tien zna Kaiokena, ale jego Spirit Burst chyba mu wystarcza). Wielokrotnie zwiększa siłę uderzenia pocisku, ale podobnie jak zwykły Tri Beam potrafi zabić użytkownika tej techniki (co z resztą w mandze/anime prawie następuje). Potem widać że taka technika potrafi nawet odbić pocisk Super Buu po fuzji, a to już coś znaczy.

- Krillin przekroczył wszelkie limity mocy gdy pomścił śmierć Yamchy w walce z Saibamenami.
Jakby nie patrzeć, jego fala rozpadła się na 6 pocisków o równej mocy, z których każdy był w stanie zabić Saibamena.
Skoro nawet Daizenshuu twierdzi, że maksymalny poziom Krillina to 1770, a każdy Saibamen miał 1200 to nie wiem, jak w tym stanie mógł utrzymać pod kontrolą ok. pięciokrotność swojej siły. Ja wiem, że ta fala była dość wolna (kiedy była w 1 kawałku), ale nie usprawiedliwia to w całości tego przypadku. W dodatku każdy pocisk powinien mieć więcej niż 2000 jednostek, skoro Yamcha nie był w stanie zabić Saibamena Kamehamą o sile 1998 jednostek.

Pytanie trzecie: Dlaczego SSj zwiększa siłę pięciokrotnie? Czemu nie *50? Jaki wtedy mnożnik ma Mastered Super Sayajin, skoro Ascended/Ultra mają mnożnik *8 lub wyższy?

Odpowiedź: Woach, po kolei. Dyskusja o sile SSj powinien zwiększać ciągnie się jak kolejka do toalety publicznej na Marszałkowskiej. Masz jakieś naprawdę dobre argumenty dlaczego powinno być *50? Wyślij mi je na maila (miqv44@gmail.com), to zrobię wykaz zgodny z Twoimi argumentami( oczywiście, jeżeli mnie przekonają) i Daizenshuu - jeżeli nie masz żadnych argumentów to po prostu przyjmij moją wersję. CO do Mastered Super Sayajina to problem jest bardziej skomplikowany i pewne rzeczy trzeba brać na wiarę (uprzedzam pytania - jestem ateistą :D ), ponieważ odpowiedź może być trochę naciągana. Uznałem informacje z db wikipedii za prawdę:

"The key to this state is energy conservation rather than boosted energy output. This results in a Saiyan who is able to fight longer and more efficiently than with the Ascended and Ultra stages of Super Saiyan, and can even remain transformed for days without powering down as long they don't expend too much energy, essentially making the transformation the Saiyan's base form." - w mojej interpretacji mnożnik zostaje *5, a dodatkowa energia wynikająca z mistrzowskiego opanowania transformacji przenosi się do stanu bazowego i pozwala to również zwiększyć w razie potrzeby power up SSj (*1,5, nie licząc aury), co też przybliża wojownika do osiągnięcia stopnia SSj 2 (kluczem do przemiany w SSj2 jest mistrzowskie opanowanie SSj, co powszechnie wśród fanów wiadomo).

Pytanie czwarte: Zarówno w mandze jak i anime/kinówkach/specjalach często zacierana jest widoczna granica pomiędzy SSJj a SS2 i czytelnik/widz nie wie na jakim poziomie walczy dany wojownik. Jak jest w Twoim wykazie? W jakim stanie walczył Gohan z Daburą, Vegeta z Super Buu/Kid Buu?

Odpowiedź: W moim wykazie reguła jest prosta - w trudnej walce (na śmierć i życie na przykład) wojownicy walczą na najwyższym dostępnym im poziomie, czyli Gohan i Vegeta oboje walczyli jako Super Sayanie 2, "Hiper Wojownicy" czy jak zwał tak zwał.

Pytanie piąte: Dlaczego w Freeza Sadze poziomy postaci lecą w górę jak szalone? Dlaczego Vegeta po uleczeniu przez Dende jest silniejszy od Piccolo? Dlaczego Goku jest jeszcze silniejszy od Vegety?

Odpowiedź: Pytanie jest trudne i postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię - Zarówno Gohan jak i Krillin mieli wyzwoloną energię przez Guru nameczan, jak moja ulubiona db wikipedia to określiła: "Gohan's abilities were enhanced along with the strength of his hidden power, and as a side effect, continuously grew alongside Krillin with each battle, as stated by Vegeta". Tzn: Dostali sporo na start (13,000-14,000), a znacznie więcej stopniowo (chociaż u Gohana wzrost był większy ze względu na zenkai). Nawiasem 14,000 u Gohana to mniej niż mi się wydaje że dostał (strzelałbym w 18,000-25,000ki) ale w tym przypadku nie będę się kłócił z Daizenshuu.

Co do Vegety to... obawiam się, że nie mam dobrej odpowiedzi. We wcześniejszej wersji wykazu miałem wzrost od 440,000 do 1,650,000, ale to było za mało, zbyt blisko poziomu Piccolo, który przecież sam się dziwił sile Vegety. Tak więc teraz rośnie do 2,250,000 i tak pasuje ale nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego aż tyle (może Vegeta tak wierzył że stał się super sayajinem że dostał jego moc (*5)? Nie wiem, magia świąt) - ten punkt pozostawiam otwartym na sugestie - piszcie na maila mego jeżeli macie jakieś konkretne pomysły/propozycje dotyczące tej sprawy.

Co do niesamowitego wzrostu siły Goku to ,o dziwo, da się go jako-tako wytłumaczyć - po pierwsze zenkai zaszalało, gdyż dusza Goku siedziała w ledwo żywym ciele Ginyu a potem wróciła do poturbowanego ciała Goku. Poza tym trening przy stukrotnej grawitacji spowodował że siła Goku nie nadążała za prędkością - po leczeniu wróciło do normy, tyle że od tego momentu mnożnik Kaiokena odnosi się nie do poziomu podstawowego, tylko do ok. 17% siły- ok 510,000 jednostek.

Pytanie szóste: Dlaczego na końcu wykazu Vegeta jest silniejszy od Goku?

Odpowiedź: Bowiem jest księciem Sayan i większość fanów go uwielbia xD. A tak na serio to prześcignął Goku (nie licząc SSj3), bowiem jego ukryta siła została wyzwolona przez Babidiego, po walce z Goku dostał małe zenkai i po walce z Buu (która skończyła się śmiercią księcia) też dostał zenkai. Goku w tym czasie dostał tylko zenkai po walce z Vegetą, co spowodowało wzrost siły Goku do poziomu wczesnego Majin Vegety - stąd ta różnica.

Pytanie siódme: O boże/buddo/jahwe/ateistosie/flying spaghetti monsterze/itd , dlaczego aż tyle tego? Nie wystarczyło wypisać poziomów postaci i ważniejszych ataków?

Odpowiedź: Pewnie by wystarczyło, tylko dla mnie każdy atak jest ważny - jeżeli wykaz przez nadmiar informacji wydaje się mało czytelny to śmiało można go przyciąć, tak samo liczby zaokrąglić itd.

Taka luźna myśl: wg Daizenshuu Nappa miał 4000 jednostek a Piccolo 3500. Obejrzyjcie sobie anime, poczytajcie mangę - Daizenshuu zawiera debilne liczby, przecież Nappa załatwił Piccolo jednym uderzeniem łokcia..


Tyle ode mnie, chcecie więcej? Czyżbym w tym bardzo długim jak zwykle wstępie nie poruszył wszystkich kwestii? (Ktoś ten wstęp czytał w ogóle? Mam nadzieję że nie :D ). Piszcie na miqv44@gmail.com

EDIT: mam w trochę starszej wersji, ale na pierwszy rzut oka aktualny wykaz sił do kinówek i całkiem porządny wykaz do DB GT, jakby ktoś był chętny.

Język użyty w wykazie jest miksem polskiego i angielskiego (tak mi wygodnie :D), nazwy ataków brałem z angielskiej wikipedii dragonballa, lub z gier np. TB2, TB3, Burstlimit, RB2.

Co do plagiatów: nie wiem jak teraz, ale w 2007 wiele stron sobie pozwoliło skopiować wykaz z DB4EVER- co do mojego wykazu to od początku pisałem go w celu umieszczenia na DB4EVER i zęby przez dupę powyrywam "autorom" mojego wykazu na stronach innych niż db4ever. Oczywiście pozwalam komuś opierać swój wykaz na bazie mojego, tylko proszę zawrzeć odpowiednie informacje w źródłach tekstu/wstępie. Bardzo chcesz umieścić mój wykaz na swojej stronie? Proś mnie o zgodę (nie wiem, skosisz mi trawnik w Minecrafcie w zamian :D ) na maila miqv44@gmail.com


Mini legenda:
przedrostek Max - lekki power up
przedrostek All out lub podobnie - duży lub największy możliwy power up
przedrostek * - stan chwilowy

No to jadziem
Quest for the Dragon Balls and Emperor Pilaf Saga


Goku: 15
Wielka Ryba: 6
---
Wielki Pterodaktyl: 9
---
Wielki Bandyta: 10
---
Goku: 16
Master Roshi: 120
---
Goku: 16
Oolong: 3
---
Goku głodny: 10
Yamcha: 12
Yamcha Wolf Fang Fist: 18 razem
---
Goku: 17
Yamcha: 12
---
Chi Chi: 8
Tyranozaur: 12
Chi Chi Laser Beam: 50
Yamcha: 12
---
Goku: 17
Ox King: 65
---
Chi Chi: 8
Goku: 17
Goku osłabiony: 1
Master Roshi: 120
---
Master Roshi: 120
Ox King: 65
Goku: 17
Master Roshi Max Power: 264
Master Roshi Max Kamehameha:
356
Goku Kamehameha: 17 (75% niedoskonała technika)
---
Goku: 17
Żołnierze Bandy Królika: 6 każdy
Rabbit Monster: 10
Yamcha: 13
---
Goku: 17
Yamcha: 13
Goku Kamehameha: 18 (80%, niedoskonała technika)
---
Goku Kamehameha: 19 (85%, niedoskonała technika)
Goku Oozaru: 170
---
Goku bez ogona: 15
---------------

Tournament Saga


Goku: 15
Master Roshi: 120
Krillin: 7
---
Goku: 15
Krillin: 7
Lunch: 8/4 (zła/dobra)
Policjanci: 5 każdy
---
Goku: 15
Krillin: 7
---
Goku: 16
Lunch: 8
---
Goku po 7 miesiącach treningu: 105
Krillin po 7 miesiącach treningu: 99
------
Tenkaichi Budokai

Goku po treningu: 119
Krillin po treningu: 112
Yamcha: 26
---
Krillin: 112
Bacterian: 20
---
Yamcha: 26
Jackie Chun: 120
Yamcha Wolf Fang Fist: 39 razem
Jackie Chun Zephyrus: 48
---
Nam: 84
Ranfan: 11
---
Goku: 119
Giran: 75
Goku z ogonem: 129
---
Krillin: 112
Jackie Chun: 120
---
Goku: 129
Nam: 84
Nam Cross Arm Dive: 126
---
Jackie Chun (50% prawdziwej mocy): 132
Goku: 130
Jackie Chun Kamehameha: 178
Goku Kamehameha: 175
Jackie Chun Bankoku Bikkuri Sho : 198
Goku Oozaru: 1300
Jackie Chun Max Power: 264
Jackie Chun Max Kamehameha: 356
Goku głodny: 120
Jackie Chun zmęczony: 115
Goku Kamehameha: 162
---
Goku najedzony po walce: 132
----------------------

Red Ribbon Army Saga<


Colonel Silver: 88
---
Goku: 132
Ludzie Srebrnego: 7 każdy
---
Colonel Silver: 88
Goku: 132
---
General White: 41
---
Goku: 132
Ludzie Białego: 8 każdy
---
Goku: 132
Major Metallitron: 155
Goku Kamehameha: 178
---
Goku: 133
Ninja Murasaki: 90
Murasaki Brothers: 80-90
---
Goku: 125 (głodny)
Android 8: 140
Buyon: 80
Buyon Thundershock: 100
Goku Kamehameha: 169
---
Goku: 125
General White: 41
Android 8: 140
-----------------------

General Blue Saga


Goku najedzony: 135
---
General Blue: 125
---
Goku: 135
Master Roshi: 122
Krillin: 118
---
Master Roshi: 122
Ludzie Niebieskiego: 7 każdy
Lunch zła: 8
---
Goku: 135
Krillin: 118
Pirate Robot: 100
Robot Thundershock: 125
---
Goku: 130 (głodny)
Wielka Ośmiornica: 15
Goku Kamehameha: 175
---
Krillin: 118
General Blue: 125
Goku: 135
---
Goku Jet Kamehameha: 182
---
Goku: 135
Master Roshi: 122
Krillin: 118
General Blue: 125
------
Arale: 150
Goku: 136
General Blue: 125
------------------------

Commander Red Saga


Ludzie Kapitana Żółtego: 7 każdy
Bora: 55
Goku: 136
---
General Blue: 125
Tao Pai Pai: 155
---
Bora: 55
Tao Pai Pai: 155
Goku: 136
Goku Kamehameha: 184
Tao Dodonpa: 211
---
Goku po obudzeniu: 138
Goku po wejściu na wieżę Karin: 132 (głodny)
Karin: 160
Goku najedzony: 145
Goku po ponownym wejściu na wieżę: 150
Goku po napiciu się wody: 170
---
Goku: 170
Tao Pai Pai: 155
Tao Dodonpa: 211
---
Goku: 170
Żołnierze: 6-8
Goku Kamehameha: 230
---
Master Roshi: 125
Yamcha: 36
Krillin: 129
---
Goku: 170
Staff Officer Black: 87
Black w robocie: 135
Black Photon Wave: 162 każda
-----------------------

Fortuneteller Baba Saga


Krillin: 129
Draculaman: 120
Krillin po utracie krwii: 100
---
Yamcha: 36
The Invisible Man: 17
Yamcha Wolf Fang Fist: 54 razem
---
Bandages the Mummy: 141
Yamcha: 36
Goku: 171
---
Devilman: 153
Goku: 171
---
Goku: 171
Grandpa Gohan: 165
Gohan Kamehameha: 223
Goku Kamehameha: 231
Goku bez ogona: 161
---
Goku: 161
Roboty Pilafa: 40 każdy
Super Pilaf Machine: 80
Goku Kamehameha: 217
---
Goku: 161
Bora: 56
----------------------

Tien Shinhan Saga


Master Roshi: 139
Yamcha: 136
Krillin: 153
Master Shen: 120
Tien: 184
Chaotzu: 101
Goku: 185
---
Goku: 130
King Chappa: 95
Chappa Hasshu-ken: 133
---
Yamcha: 136
Tien: 150
Yamcha Wolf Fang Fist: 204 razem
Yamcha Kamehameha: 174 (95%, niedoskonała technika)
---
Jackie Chun: 139
Man-Wolf: 21
---
Krillin: 153
Chaotzu: 101
Chaotzu Multiple Dodonpa: 55 każdy
Chaotzu Super Dodon Blast: 174
Krillin Kamehameha: 124 (60%, niedoskonała technika)
---
Pamput: 55
Goku: 160
---
Master Roshi: 139
Tien: 150
Master Roshi (50% prawdziwej mocy): 153
Tien pump up: 160
Tien Kamehameha: 216
---
Goku: 160
Krillin: 153
Goku pump up: 170
Krillin Kamehameha: 134 (65%, niedoskonała technika)
---
Goku: 170
Tien: 170
Tien Dodonpa: 231
Tien Volleyball Smash: 184
Goku pump up: 185
Tien pump up: 184
Master Roshi Kamehameha: 188
Tien z Shiyoken: 166
Tien Tri Beam: 267
Goku Kamehameheadbutt: 250
------------------------

King Piccolo Saga


Krillin zmęczony: 130
Tambourine: 160
---
Goku zmęczony: 145
Tambourine: 160
Tambourine Chou Makouhou: 200
---
Piccolo: 180
Cymbal: 140
---
Goku syty: 188
Yajirobe: 147
Cymbal: 140
Cymbal Demon Wave: 157
---
Goku: 188
Tambourine: 160
Tambourine Chou Makouhou: 200
Goku Kamehameha: 254
---
Goku: 188
Piccolo: 180
Piccolo pump up: 210
Goku ranny: 154
Goku Kamehameha: 208
Piccolo Double Energy Wave: 197 każda
---
Piccolo: 210
Master Roshi: 139
Chaotzu: 102
Piccolo Demon Wave: 236
Młody Picollo: 240
Piccolo Chou Makouhou: 302
---
Piccolo Destruction Wave: 300
---
Yajirobe: 147
Bora: 57
Goku po wyzdrowieniu: 190
Goku po przeboskiej wodzie: 275
---
Tien: 186
Piccolo: 240
Drum: 200
Tien ranny: 165
Goku: 250
---
Goku: 250
Piccolo: 240
Piccolo Energy Wave: 150
Piccolo Full Power Energy Wave: 300
Piccolo pełna moc: 268
Piccolo Kihoto Wave: 167
Goku Remote Kamehameha: 337
Goku pump up: 275
Piccolo Soumasen: 2*154
Goku ranny w nogę: 265
Piccolo zmęczony: 260
Piccolo Bakurikimacha: 364
Piccolo po ataku: 255
Piccolo Bakurikimacha: 357
Piccolo zmęczony: 205
Goku zmęczony: 220
Goku połamany: 195
Goku Kamehameha Dragon Fist: 292
----------------------------

Piccolo Jr. Saga


Yajirobe: 149
Goku po wyzdrowieniu: 278
Mr. Popo: 280
Kami: 314
---
Krillin: 155
Chaotzu: 103
Master Roshi: 139
Nam: 91
Giran: 79
------

Turniej

Goku: 180 (320)
Krillin: 186
Yamcha: 157
Tien: 230
Chaotzu: 119
Piccolo: 260 (312)
Chi Chi: 72
---
Goku: 180
King Chappa: 105
---
Chaotzu: 119
Cyborg Tao: 190
---
Yajirobe: 161
Shen: 300
---
Tien: 230
Cyborg Tao: 190
Tao Super Dodonpa: 293
Tien Kiai: 287
---
Goku: 130
Chi Chi: 72
---
Krillin: 186
Piccolo: 200
Krillin Double Tsuihikidan: 2* 134
Piccolo Eye Laser: 2* 115
Piccolo pump up: 220
Krillin Kamehameha: 251
---
Yamcha: 157
Shen: 300
Yamcha Spirit Ball: 314
---
Goku: 220
Tien: 230
Tien Energy Ball: 253
Goku po zdjęciu stroju: 260
Tien Multiform: 72 każdy Tien
Tien 4* Ki Blast Cannon: 4* 81
Tien 4* Eye Laser: 4* 88
---
Shen: 300
Piccolo: 220
Shen Shockwave: 330
Piccolo pump up: 260
Piccolo Demon Wave: 292
---
Goku: 260
Piccolo: 260
Goku Kihoto: 325
Piccolo Full Power Energy Waves: 6* 65
Goku pump up: 280
Piccolo pump up: 280
Piccolo Eye Laser: 322
Piccolo pump up: 300
Piccolo Max Power Energy Wave: 412
Piccolo All out Energy Wave: 619
Goku pump up: 300
Goku All out Super Kamehameha: 668
Giant Piccolo: 468
Piccolo Chou Makouhou: 590
Colossal Piccolo: 585
Kami: 314
Piccolo: 300
Goku Legs Jet Kamehameha Double Punch: 405
Piccolo Shock Beam: 330
Piccolo pump up: 312
Piccolo Tsuihikidan: 449
Piccolo po regeneracji: 308
Piccolo All out Explosive Wave: 635
Piccolo po ataku: 290
Goku pump up: 320
Goku Kamehameha: 432
Piccolo ranny: 270
Piccolo Max Chou Makouhou: 374
Piccolo Destruction Wave: 337
Goku ranny: 260
Piccolo Finger Beam: 310
Goku połamany: 240
Piccolo All out Bakurikimacha: 601
Piccolo po ataku: 230
Goku Headbutt: 360
---
Goku po senzu: 325
Piccolo po senzu: 315
----------------------------
----------------------------
----------------------------
----------------------------
Sayan Saga


Farmer: 5
Radditz: 1500
---
Radditz: 1500
Piccolo w stroju: 322
Piccolo Instant Bakurikimacha: 338
---
Goku w stroju: 334
Krillin: 206
Master Roshi: 139
Gohan: 1
Radditz: 1500
Piccolo w stroju: 322
---
Radditz: 1500
Gohan zdenerwowany: 710
Goku w stroju: 334
Piccolo w stroju: 322
Goku po zdjęciu stroju: 416
Piccolo po zdjęciu stroju: 408
Radditz Double Sunday: 2* 937
Goku All out Kamehameha: 926 (924+)
Radditz Saturday Crash: 900
Piccolo Makankosappo: 1330
Gohan wkurzony: 1307
Radditz osłabiony: 1370
Gohan normalny: 1
Piccolo Max Makankosappo: 1440
---
Krillin: 206
Master Roshi: 139
---
Vegeta: 12,000 (18,000)
---
Goku po śmierci: 488
Kami: 314
King Yama: 2500
Mr. Popo: 290
---
Piccolo w stroju: 329
Gohan: 1
Gohan z ujawnioną mocą: 1960
Gohan Full Power Energy Wave: 2450
---
Gohan: 2
Tyranozaur: 12
---
Gohan Oozaru: 262
Chou Makouhou: 327
Chou Makouhou Barrage: 2* 157
Piccolo w stroju: 329
Piccolo All out Energy Wave: 679 ( w księżyc)
---
Krillin: 206
Master Roshi: 139
Chi Chi: 70
Ox King: 64
*Yamcha: 177
*Tien: 250
*Piccolo w stroju: 329
Yajirobe: 166
---
Gohan po szkole przetrwania: 52
Piccolo po 6 miesięcznym treningu w stroju: 940
---
Goku po dotarciu do King Kai: 555
Bubbles: 250 (ze względu na przyciąganie, naprawdę 735)
King Kai: 3500 (ze względu na przyciąganie, naprawdę 10,300)
---
Tien po treningu u Kami: 937
Krillin po treningu u Kami: 910
Yamcha po treningu u Kami: 800
Yajirobe po treningu u Kami: 665
Chaotzu po treningu u Kami: 382
Mr. Popo po trenowaniu Z fighterów: 1030 (wg. V-Jumpa)
---
Goku: 8150
King Kai: 3500
Goku Spirit Bomb: 36,675
------

Przybycie Vegety i Nappy


Vegeta: 12,000 (18,000)
Nappa: 3000 (6000)
Nappa Giant Storm: 4080
---
Piccolo: 1220 (3500)
Gohan: 981 (1962)
Krillin: 1083 (1770)
Nappa: 3000 (6000)
Vegeta: 12,000 (18,000)
Saibamen: 6* 1200
Tien: 1830
Chaotzu: 610
Yamcha: 1480
---
Tien: 1830
Saibaman: 1200
Tien Kihoto: 2287
Tien power up*: 2745
Vegeta Kihoto: 3000 (20%)
---
Yamcha: 1480
Saibaman: 1200
Yamcha Kamehameha: 1998
Saibaman Bomb: 3600
---
Krillin wkurzony*: 2920
Krillin Kaskoudan Kamehameha: 6* 1577
Piccolo Mouth Energy Wave: 4410
---
Nappa pump up: 4000
Tien: 1830
Nappa Destruction Wave: 5040
Chaotzu Suicude Bomb: 2287
Piccolo pump up: 3500
Krillin pump up: 1770
Krillin Kamehameha + Piccolo Bakurikimacha: 2390 + 4900
Tien Spirit Tri Beam: 5490
---
Goku po senzu: 8200
---
Nappa: 4000
Krillin: 1770
Krillin Jet Energy Wave: 996
Krillin Destructo Disc: 5310
Nappa Bomber Dx: 5240
Piccolo Full Power Energy Wave: 4375
Gohan: 1962
Nappa Max Bomber Dx: 5764
Gohan Max Masenko: 2800
---
Goku: 5000
Krillin po połowie senzu: 2124
Gohan po połowie senzu: 2420
---
Goku pump up: 8200
Nappa: 4000
Nappa pump up: 5000
Nappa Bomber Dx: 6550
Nappa pump up: 6000
Nappa Giant Storm: 8160
Nappa Max Mouth Blaster: 10,032
Goku Instant Kamehameha: 11,070
Goku Kaioken*2: 16,400
Nappa połamany: 500
Vegeta Kiai: 15,000
---
Goku: 8200
Vegeta: 12,000 (18,000)
Goku Kaioken*2: 16,400
Goku Kihoto: 15,375 (75%)
Vegeta pump up: 18,000
Vegeta Energy Ball: 19,800
Vegeta Full Power Energy Wave: 22,500
Goku Kaioken*3: 24,600
Vegeta Max Power Energy Ball: 23,760
Vegeta All out Gallic Gun: 39,798
Goku Kaioken*3 Kamehameha->Kaioken*4 Kamehameha: 32,718->42,640
---
Goku po ataku: 7200
Yajirobe: 665
Vegeta po ataku: 15,500
Vegeta po stworzeniu sztucznego księżyca: 13,500
Vegeta Oozaru: 135,000
Goku Kaioken*2: 14,400
Goku Spirit Bomb: 163,500 (nieudany)
Vegeta Chou Makouhou: 168,750
Goku po nieudanym ataku: 4100
Goku All out Max Power Energy Wave: 8456 (wredny atak w oko Vegety :D )
Gohan: 2420
Krillin: 2124
Krillin Super Destructo Disc: 12,744
Yajirobe: 665
Vegeta: 12,000
Gohan wkurzony*: 6050
Gohan* Energy Wave: 3781
Vegeta Full Power Energy Ball: 14,400
Gohan Masenko: 3146
Vegeta Renzoku Energy Dan: 720 każdy pocisk
Krillin Spirit Cannon: 20,500
---
Vegeta nadal żywy: 2500
Vegeta Explosive Wave: 3125
Krillin ranny: 320
Gohan ranny: 450
Vegeta po swoim ataku: 1500
Yajirobe: 665
Vegeta po ciosie mieczem: 1400
Gohan Oozaru: 4500
Vegeta Destructo Disc: 4200
Vegeta: 150(zmiażdżony przez nagie dziecko :D )
---
Chi Chi: 70
Karin: 160
Master Roshi: 139
------

Namek Saga


Krillin: 2549
Yajirobe: 670
Chi Chi: 70
Karin: 160
Master Roshi: 139
Mr. Popo: 1030
---
Krillin: 2549
Gohan: 3791
---
Vegeta po wyzdrowieniu: 24,000
Ludzie Freezy: 500-1000
Cui: 18,000
------
Na Namek

Gohan: 4360
Krillin: 2931
---
Vegeta: 24,000
---
Freeza: 250,000
Zarbon: 23,000
Dodoria: 22,000
Żołnierze Freezy: 1200-2000
---
Cui: 18,000
---
Gohan: 436 (10%)
Krillin: 293 (10%)
Bund: 900
Vug: 1100
Bund Energy Ball: 675
Gohan: 1500 (34%)
Krillin: 1500 (51%)
---
Vegeta: 16,000 (24,000)
Cui: 18,000
Vegeta pump up: 24,000
Cui Max Renzoku Energy Dan: 23,760 razem
Vegeta Dirty Fireworks: 31,680
------
Goku po wyzdrowieniu: 13,650
------
Freeza: 250,000
Zarbon: 23,000
Dodoria: 22,000
Żołnierze Freezy: 1200-2000
Elder Moori: 350 (1500)
Dende: 50
Nameczanie starcy: 100 (750)
Gohan: 4360
Krillin: 2931
---
(cóż za walka) ---bonus---
Random Old Namekian: 750
Random Old Namekian Full Power Energy Wave: 937
Zarbon Full Power Energy Wave: 2875 (10%)
---
Nameczanie wojownicy(farmerzy?): 1000 każdy (3000 naprawdę)
Żołnierze Freezy: 1200-2000
Dodoria: 22,000
Dodoria Mouth Blaster: 20,790 (75%)
Namek's All out Max Power Energy Ball: 5940
---
Freeza Death Beam: 32,000 (10%)
Wkurzony Gohan*: 10,900
Krillin Rush Kick: 4396
Dodoria Maximum Buster: 30,250
Vegeta Kihoto: 30,000
Vegeta: 24,000
Dodoria: 22,000
Dodoria Maximum Busters: 36,300 razem
Vegeta All out Max Power Energy Wave: 49,500
---
vegeta: 24,000
Gohan: 4360
Krillin: 2931
Dende: 50
---
Vegeta: 24,000
Elder Tsuno: 300(1200)
Inni nameczanie: 50-1000
Vegeta Energy Wave: 13,500 (50%)
------
Goku po treningu przy 20-krotnej grawitacji: 27,300
Piccolo po przybyciu do King Kai: 4375
Tien po przybyciu do King Kai: 2285
Yamcha po przybyciu do King Kai: 1850
Chaotzu po przybyciu do King Kai: 762
------
Vegeta: 24,000
Zarbon: 23,000
Zarbon Elegant Blaster: 29,210
Zarbon Monster: 30,000
Zarbon Elegant Blaster: 38,100
---
Krillin: 2931
Dende: 50
Nail: 42,000
Krillin po wyzwoleniu energii: 13,000 (i powoli rośnie do 102,585 nie licząc późniejszych mnożników walk)
---
Zarbon: 23,000
Appule: 2250
Vegeta po uzdrowieniu: 30,000
Vegeta Energy Wave: 33,750
Freeza: 250,000
Vegeta Full Power Energy Wave: 37,500
---
Krillin: 13,000
Vegeta: 30,000
Zarbon: 23,000
Zarbon Monster: 30,000
Vegeta power up*: 45,000
Vegeta Max Renzoku Energy Dan: 39,600 razem
Vegeta Final Gallic Gun: 40,200
---
Vegeta: 30,000
Gohan: 4404
------
Goku podczas treningu przy stukrotnej grawitacji: 68,250
Goku Multiple Kamehameha: 110,565 razem
Goku po senzu: 79,000
---
Goku po zakończeniu treningu: 90,000
------
Gohan: 4405
Krillin: 14,250
Vegeta: 30,000
Nail: 42,000
Gohan po wyzwoleniu energii: 14,000 (i rośnie do 215,845 nie licząc późniejszych mnożników walk)
---
Guldo: 10,000
Recoome: 42,000
Burter: 39,000 (szybki jakby miał 114,705 ki)
Jeice: 45,000
Ginyu: 120,000
Freeza: 250,000
---
Gohan: 15,500
Krillin: 14,250
Vegeta: 30,000

Guldo: 10,000
Recoome: 42,000
Burter: 39,000
Jeice: 45,000
Ginyu: 120,000
---
Gohan: 15,500
Krillin: 14,500
Guldo: 10,000
Krillin Kamehameha+ Gohan Masenko: 19,575 + 20,150
Vegeta Energy Wave: 16,875 (50%)
---
Vegeta: 30,000
Recoome: 42,000
Vegeta power up*: 45,000
Vegeta Final Crush Barrage: 80,784 razem
Recoome Kick: 63,000
Vegeta Cosmic Cannon: 38,250
Vegeta ranny: 20,000
Vegeta All out Max Power Energy Ball: 39,600
Vegeta po ataku: 10,000
Recoome Ereaser Cannon: 58,380
Krillin Rush Kick: 21,750
Krillin połamany: 1450
Gohan: 15,500
Gohan Full Power Energy Wave: 19,375
Recoome Renegade Bomber: 2772 każdy pocisk
---
Goku na namek: 5000 (90,000) (szybki jakby miał 530,000)
Gohan po senzu: 34,153
Krillin po senzu: 29,120
Vegeta po senzu: 75,000
---
Goku: 5000 (90,000)
Recoome: 42,000
Recoome nieudany Fighting Bomber: 64,680
---
Goku: 90,000 (szybki jakby miał 530,000)
Burter: 39,000 (szybki jakby miał 114,705 ki)
Jeice: 45,000
Goku Double Kihoto: 2* 56,250
Jeice Crusher Ball: 69,300
Vegeta Full Power Energy Wave: 93,750
---
Ginyu: 80,000 (120,000)
Jeice: 45,000
Goku: 90,000
Vegeta: 75,000
Ginyu pump up: 120,000
Ginyu 100% Milky Cannon: 162,000
Jeice Crusher Ball: 69,300
Goku Kaioken*2: 180,000
Ginyu po zranieniu siebie: 35,000
Ginyu w ciele Goku: 23,000
Goku w ciele Ginyu: 17,000
---
Dende po wyzwoleniu energii: 700
Freeza: 250,000
Nail: 42,000
Freeza Eye Laser: 28,750 (10%)
Nail po utracie dłoni: 38,000
---
Ginyu w ciele Goku: 23,000
Jeice: 45,000
Gohan: 36,000
Krillin po senzu: 30,000
Vegeta: 75,000
Goku w ciele Ginyu: 17,000
Ginyu Max Power Energy Wave: 31,625
Vegeta Genocide Breaker: 105,000
Goku z powrotem w swoim ciele: 12,000
Ginyu z powrotem w swoim ciele: 35,000
---bonus lulz---
Ropucha w ciele Ginyu: 12,000
Ginyu w ciele ropuchy: 0,25
---bonus lulz---
---
Nail All out Mystic Flasher: 107,765
Nail ciężko ranny: 2100
---
Piccolo na namek: 70,000
Piccolo po fuzji: 1,344,000
---
(w tym momencie siły bohaterów gwałtownie rosną bez przyczyny- odpoczynek po ciężkiej walce = zenkai? U Gohana i Krillina można to częściowo uzasadnić wcześniejszym wyzwoleniem energii po walce z Ginyu)
------

Freeza Saga


Freeza: 250,000
Vegeta: 450,000
Gohan: 205,091
Krillin: 77,380
Freeza pump up: 530,000
Vegeta power up*: 675,000
Freeza power up*: 583,000

Freeza II Form: 850,000 (1,060,000)
Freeza Death Storm: 1,071,000
Krillin przebity: 773
Gohan wkurzony*: 512,727
Gohan Full Power Energy Ball: 676,800
Gohan Renzoku Energy Dan: 615,273 razem
Gohan: 205,100
Vegeta All out Max Power Energy Wave: 928,125
Krillin po uzdrowieniu: 106,784
Krillin Destructo Disc: 320,353
Krillin Super Destructo Disc Barrage: 4* 192,212
Gohan po uzdrowieniu: 644,000
Piccolo: 880,000 (1,344,000)
---
Piccolo: 880,000
Freeza: 850,000
Freeza Punishing Blaster: 1,096,500
Piccolo Full Power Energy Wave: 1,100,000
Freeza pump up: 1,060,000

Freeza III Form: 1,590,000 (szybki jakby miał 2,120,000)
Piccolo pump up: 1,344,000
Freeza Crazy Fingers: 20* 105,000
Gohan Wkurzony*: 1,610,000
Gohan Max Masenko: 2,302,300
Piccolo Full Power Energy Ball: 1,612,800
vegeta: 45,000 (10%)
Krillin Full Power Energy Wave: 133,480
---
Piccolo po uzdrowieniu: 1,478,000
Vegeta po uzdrowieniu: 2,250,000
Gohan: 953,603 (energia przestaje rosnąć)
Krillin: 195,000 (energia przestaje rosnąć)
Freeza IV Form: 3,180,000 (25%)
Freeza Death Beam: 4,070,400
Piccolo Max Power Energy Ball: 1,950,960
Krillin Max Kamehameha: 289,575
Gohan Max Renzoku Energy Dan: 1,258,756 razem
Freeza Double Death Beam: 2* 2,442,240
---
Vegeta: 2,250,000
Freeza: 3,180,000 (25%)
Freeza pump up: 4,240,000 (33%)
Vegeta All out Final Burst Cannon: 5,271,750
Vegeta ranny: 225,000
---
Goku po wyzdrowieniu: 510,000 (3,000,000)

(komentarz [był zawarty we wstępie]: ten niesamowity wzrost siły o dziwo da się wytłumaczyć - po pierwsze zenkai zaszalało, gdyż dusza Goku siedziała w ledwo żywym ciele Ginyu a potem wróciła do poturbowanego ciała Goku. Poza tym trening przy stukrotnej grawitacji spowodował że siła Goku nie nadążała za prędkością- teraz to wróciło do normy, tyle że mnożnik Kaiokena odnosi się teraz nie do poziomu podstawowego, tylko do ok. 17% siły- ok 510,000 jednostek)
---
Goku: 510,000
Freeza: 636,000 (5%)
Freeza Multiple Death Beam: 5* 195,379
Freeza Death Beam: 814,080
---
Goku Kaioken*2: 1,020,000
Freeza: 1,272,000 (10%)
Freeza Eye Laser: 1,462,800
Freeza 20% Full Power Energy Ball: 3,052,800
------
King Kai: 3800 (ze względu na przyciąganie, naprawdę 11,170)
Tien podczas treningu: 57,187
Yamcha podczas treningu: 46,250
Chaotzu podczas treningu: 22,875
------
Goku Kaioken*4: 2,040,000
Freeza: 2,544,000 (20%)
Freeza Kihoto: 3,180,000
Goku Max Kihoto: 2,805,000
Goku Double Kamehameha: 2* 1,652,400
Goku 100% Rush Kick: 4,500,000
Freeza 25% Imprisonment Ball: 4,229,400
---
Goku: 3,000,000
Freeza: 4,240,000 (33%)
---
Freeza: 6,360,000 (50%)
Goku Kaioken*10: 5,100,000
Freeza Death Slash: 7,822,000
Goku Kaioken*20: 10,200,000
Goku Kaioken*20 Kamehameha: 9,690,000
Freeza Block Blast: 7,632,000
Goku po ataku: 2,500,000
Freeza Death Wave: 8,013,000
Freeza Kihoto: 5,962,500 (75%)
Piccolo z energią Gohana i Krillina: 3,775,206
Piccolo Rush Kick: 4,514,206
Piccolo po kopniaku: 3,200,000
Gohan and Krillin All out Masenko & Kamehameha: 1,363,912
Freeza Death Ball: 8,649,600
Goku Large Spirit Bomb: 16,700,000
---
Gohan zmęczony: 23,840
Krillin zmęczony: 4875
Piccolo: 1,764,000
Goku zmęczony: 2,000,000
Freeza: 6,360,000
Freeza Death Beam: 8,140,800
Freeza Telekinetic Explosion Grasp: 1,590,000
Goku wkurzony: 3,000,000
Super Sayajin Goku: 15,000,000
---
Super Sayajin Goku: 15,000,000
Freeza: 6,360,000 (50%)
Freeza Flaming Cannon: 8,522,400 razem
Goku Kihoto: 9,375,000 (50%)
Freeza Death Beam: 8,140,800
Freeza Barrage Death Beam: 4* 2,442,240
Freeza Full Power Death Beam: 8,954,880
Freeza Planet Destroying Death Ball: 8,649,600
Freeza 70% Max Kihoto: 12,243,000
Freeza 100%: 12,720,000 (ze względu na wcześniejsze obrażenia zaczyna powoli spadać)
Freeza Max Kihoto: 17,490,000
Goku Super Kamehameha: 19,500,000-> 21,870,000
Freeza Power Ram: 20,224,000
Vegeta po wskrzeszeniu: 3,000,000
Freeza zmęczony: 11,448,000
Goku: 3,000,000
Freeza Destructo Disc: 17,172,000 (potem tworzy drugie)
Super Sayajin Goku: 15,000,000
Goku Energy Ball: 16,500,000
Freeza przepołowiony: 11,448
Freeza z energią od Goku: 5,724,000
Freeza All out Death Cannon: 12,183,500
Goku Angry Kamehameha: 21,870,000
------
Vegeta: 3,000,000
Piccolo: 1,625,800
Gohan: 1,050,000
------
Krillin po wskrzeszeniu: 224,240
Yamcha po wskrzeszeniu: 97,125
------
Tien po wskrzeszeniu: 138,106
Chaotzu po wskrzeszeniu: 55,243
---------

Trunks Saga


Rok później

Krillin: 336,363
Gohan: 1,155,000
Piccolo: 4,781,764
Vegeta w różowej koszuli: 3,750,000
Yamcha: 571,323
Tien: 812,388
Chaotzu: 325,000

Mecha Freeza: 6,600,000 (50%)
King Cold: 6,500,000 (50%)
(trwają dyskusje na temat jego poziomu mocy bojowej, osobiście zgadzam się z tym, że jest silniejszy od Freezy przed cyborgizacją, Cooler w mandze nie występuje więc nie wnosi dodatkowych problemów z ustalaniem. Kto z rodziny jest najsilniejszy)

Ludzie Colda: 20,000 (wszyscy razem :D )
Future Trunks: 5 (0,000143% mocy) (3,500,000)
Random Freeza Solider: 1150
Random Freeza Solider Energy Blast: 1265
Trunks: 3,500,000
Super Sayajin Trunks: 17,500,000
Freeza 100% Full Power Energy Wave: 16,500,000
Trunks Burning Atack: 26,775,000
Trunks Burning Slash Energy Wave: 21,875,000
King Cold 100%: 13,000,000
Trunks Energy Wave: 19,687,000
Trunks Energy Waves: 2* 14,765,000
---
Trunks: 3,500,000
Krillin: 336,363
Gohan: 1,155,000
Piccolo: 4,781,764
Vegeta: 3,750,000
Yamcha: 571,323
Tien: 812,388
Chaotzu: 325,000
Goku: 4,000,000

Super Sayajin Goku: 20,000,000
Super Sayajin Trunks: 17,500,000
------

Android Saga


3 lata później

Goku: 5,250,000
Gohan: 3,521,100
Piccolo w stroju: 15,110,000 (19,127,000)
Krillin: 1,961,670
Yamcha: 987,246
Tien: 3,327,500
Yajirobe: 650
---
Gero: 5,000,000
C19: 10,000,000
---
Yamcha: 987,246
Gero z energią Yamchy: 5,493,623
---
Yamcha po senzu: 1,000,000
---
Goku: 5,250,000
Piccolo w stroju: 15,110,000 (19,127,000)
Krillin: 1,961,670
Tien: 3,327,500
Gero Eye Laser: 5,750,000
---
Super Sayajin Goku: 13,125,000 (zaczyna chorować)
C19: 10,000,000
Goku zmęczony: 13,000,000
Goku Kamehameha: 16,875,000
C19 po zaabsorbowaniu kamehamy: 18,437,500
Goku po kamehamie: 12,000,000
Goku po senzu: 13,500,000
C19 Eye Laser: 21,203,000
Goku: 2,700,000
---
Gero: 5,493,000
Piccolo: 15,110,000
Gero Eye Laser: 6,316,950
---
C19: 18,400,000
Vegeta rush kick: 8,850,000
Vegeta: 5,900,000
Super Sayajin Vegeta: 29,500,000
C19 Eye Laser: 21,160,000
C19 z energią Vegety: 20,500,000
Vegeta po wyssaniu energii: 24,500,000
Vegeta Max Big Bang Attack: 37,308,600
---
Vegeta: 4,500,000
Gero: 5,400,000
Vegeta po senzu: 5,950,000
Super Sayajin Vegeta: 29,750,000
---
Gohan: 3,521,100
Piccolo w stroju: 15,110,000 (19,127,000)
Krillin: 1,961,670
Tien: 3,327,500
Super Sayajin Vegeta: 29,750,000
Vegeta Photon Bomber: 19,337,000 (50%)
Gero z energią ataku: 15,068,000
Gero z energią Piccolo: 20,104,000
Piccolo po senzu i bez stroju: 19,150,000
Piccolo power up*: 21,065,000
Gero po walce: 6,680,000
Trunks: 4,250,000
Gero Full Power Energy Wave: 8,350,000
---
C17: 37,000,000
C18: 35,000,000
Gero: 6,000,000
Piccolo: 19,155,000
Krillin: 1,961,670
Trunks: 4,250,000
Tien: 3,327,500
Vegeta: 5,950,000
Vegeta Big Bang Flash: 8,389,500
Super Sayajin Trunks: 21,250,000
Trunks Super Finish Buster: 33,507,000
C16: 25,000,000 (50,000,000)
---
Super Sayajin Vegeta: 29,750,000
C18: 35,000,000
Vegeta Big Bang Flash: 41,947,500

Piccolo: 19,155,000
Krillin: 1,961,670
Trunks: 4,250,000
Tien: 3,327,500

Super Sayajin Vegeta : 29,500,000
C18: 35,000,000
Super Sayajin Vegeta power up*: 31,860,000
Vegeta Max Big Bang Flash: 44,922,600
Vegeta po ataku: 28,750,000
Vegeta ze złamaną reką: 25,750,000
Super Sayajin Trunks wkurzony*: 22,950,000
C17: 37,000,000
Piccolo power up*: 31,605,000
Tien power up*: 5,490,370
Vegeta Maximum Flasher: 35,535,000
---
C17: 37,000,000
C18: 35,000,000
Krillin: 1,961,670
---
Piccolo po senzu: 19,500,000
Trunks po senzu: 4,350,000
Vegeta po senzu: 6,050,000
Tien po senzu: 3,350,000
---
Piccolo: 19,500,000
Kami: 314
Piccolo po fuzji: 39,000,000
---
Super Sayajin Vegeta wkurzony*: 32,670,000
---
Gohan: 3,521,100
Trunks: 4,350,000
---
Tien: 3,350,000
Chaotzu: 713,900
---------

Cell Saga


Piccolo: 19,500,000 (50%)
Cell: 17,625,000 (50%)
Cell pump up: 35,250,000
Piccolo pump up: 39,000,000
Piccolo Bakurikimaha: 54,600,000
Cell Kamehameha: 35,690,625 (niedoskonała technika, 75%)
Piccolo z niesprawną reką: 33,150,000
Cell po zdobyciu ekstraktu Piccolo: 35,835,000
Piccolo po regeneracji: 38,750,000
Trunks: 4,350,000
Krillin: 1,962,000
Vegeta: 6,050,000
Tien: 3,350,000
---
Trunks: 4,350,000
Krillin: 1,962,000
Trunks Full Power Energy Wave: 5,437,500
Krillin Renzoku Energy Dan: 235,440 każdy pocisk
Krillin Photon Bomber: 2,550,600
---
Goku po wyzdrowieniu: 5,375,000
---
C16: 25,000,000 (50,000,000)
C18: 35,000,000
Piccolo po zdjęciu stroju: 39,600,000
C17: 37,000,000
Piccolo Bakurikimaha: 55,440,000
Piccolo HellZone Granades: 30* 2,336,400
C17 Android Barrier: 55,500,000
Piccolo Instant Bakurikimaha: 41,580,000
Piccolo zmęczony: 38,500,000

Cell: 36,327,000 (75%)
Cell pump up: 48,437,000
Piccolo bardziej zmęczony: 38,000,000
Piccolo All out Light Granade: 92,169,000
Piccolo po ataku: 34,500,000
Cell po ataku: 47,900,000
Piccolo ze złamanym kręgosłupem: 34,500
Cell Full Power Energy Wave: 59,875,000
C16: 50,000,000
C16 Rocket Punch: 75,000,000
C18 Hell Flash: 105,000,000
Cell po ataku: 41,500,000

Semi-Perfect Cell: 69,750,000 (90%)
Cell Energy Ball: 76,725,000
Tien: 3,375,000
Tien Neo Tri Beam: 16,537,500, potem 10* 1,984,500 i na końcu 8,268,750
Goku: 5,400,000
---
Piccolo po senzu: 40,750,000
Vegeta po treningu: 12,500,000
Trunks po treningu: 11,850,000
---
Semi-Perfect Cell: 69,750,000 (90%)
Cell Big Bang Crashes: 16,600,500 każdy (20%, celowo obniża moc)
Super Sayajin Vegeta: 62,500,000
Ascended Super Sayajin Vegeta: 100,000,000
Semi-Perfect Cell pump up: 77,500,000
Krillin: 1,965,000
C18: 35,000,000
Super Sayajin Trunks: 59,250,000
Ascended Super Sayajin Trunks: 94,800,000
Trunks Finish Buster: 130,350,000

Perfect Cell: 100,750,000 (65%)
Krillin ostro wkurzony: 4,912,500
Krillin ze złamanym karkiem: 4912
Krillin po senzu: 2,065,000
---
Gohan: 3,521,100
Gohan power up*: 5,809,815
Super Sayajin Gohan: 17,605,500 (na chwilę)
---
Ascended Super Sayajin Vegeta: 100,000,000
Perfect Cell: 100,750,000 (65%)
Vegeta power up*: 108,000,000
Cell pump up: 116,250,000 (75%)
Vegeta power up*(do Ultra Super Sayajina): 148,500,000
Vegeta Final Flash: 219,780,000
Vegeta po ataku: 95,000,000
Vegeta Max Renzoku Energy Dan: 123,120,000 razem
---
Ultra Super Sayajin Trunks: 118,500,000
Cell: 116,250,000 (75%)
Ultra Super Sayajin Trunks Max Power*: 140,778,000
Ultra Cell: 186,000,000 (75%, na chwilę)
Trunks: 11,900,000
---
Super Sayajin Gohan podczas treningu: 45,000,000
Super Sayajin Goku podczas treningu: 60,000,000
Ascended Super Sayajin Goku: 96,000,000
Ultra Super Sayajin Goku: 120,000,000
---
Vegeta po senzu: 12,650,000
Tien: 3,400,000
Piccolo: 40,750,000
Trunks: 11,900,000
Super Sayajin Goku po treningu: 43,500,000 (30%)
Super Sayajin Gohan po treningu: 39,000,000 (25%)
Super Sayajin Goku w wieży Karina: 87,000,000 (60%)
---
Piccolo po treningu: 88,020,000
Dende: 700
---
Hercule: 22
---
Vegeta po treningu: 19,000,000
------

Cell Games Saga


Cell: 116,250,000 (75%)
Hercule: 22
Vegeta: 19,000,000
C16 po naprawie: 60,000,000

Super Sayajin Goku: 108,750,000 (75%)
Super Sayajin Gohan: 109,200,000 (70%)
Piccolo: 88,050,000
Trunks: 18,100,000
Krillin: 2,374,750
Tien: 3,740,000
Yamcha: 1,150,000
---
Cell: 155,000 (0,1%)
Hercule: 22
---------
Dodatek- Trunks the story

(podane tu poziomy różnią się trochę, od tych podanych w moim wykazie kinówek i specjali z powodu kilku znacznych różnic pomiędzy mangą a anime)


Super Sayajin Future Trunks: 3,500,000
Future Gohan: 3,500,000
Super Sayajin Future Gohan: 17,500,000
---
Future C17: 22,000,000
Future C18: 20,000,000
Super Sayajin Future Gohan: 17,500,000
------
po trzech latach

Future Trunks: 3,400,000
Super Sayajin Future Trunks: 17,000,000
Future Trunks po wyzdrowieniu: 3,500,000
---------
Cell: 116,250,000 (75%)
Super Sayajin Goku: 108,750,000 (75%)
Goku Kamehameha: 146,812,500
Mastered Super Sayajin Goku Full Power: 145,000,000
Cell pump up: 139,500,000 (90%)
Cell Max Kamehameha: 203,391,000
Cell Max Kihoto: 188,325,000
Cell Max Renzoku Energy Dan: 180,792,000 razem
Goku Instant Transmission Kamehameha: 211,410,000
Goku po ataku: 135,000,000
Cell po ataku: 136,500,000 (90%)
Goku All out Renzoku Energy Dan: 262,440,000 razem
Cell Perfect Barrier: 307,125,000
Goku po ataku: 120,000,000
Cell po ataku: 132,750,000 (90%)
---
Super Sayajin Gohan: 109,200,000 (70%)
Cell po senzu: 147,250,000 (95%)
Mastered Super Sayajin Gohan Full Power: 156,000,000
Cell Kihoto: 184,062,500
Cell Barrage Death Beam: 7 * 34,895,000
C16: 60,000,000
C16 Nieudany Selfdestruct: 250,000,000
Cell Energy Wave: 82,828,000 (50%)
Cell Juniors: 7* 125,000,000
Super Sayajin Goku: 125,000,000
Super Sayajin Vegeta: 95,000,000
Super Sayajin Trunks: 90,500,000
Yamcha ze złamaną reką: 862,500
Wkurzony Gohan*: 168,480,000
Bardzo wkurzony Gohan*: 252,720,000
Super Sayajin 2 Gohan: 255,840,000
---
Super Sayajin Goku po senzu: 152,250,000
Trunks po senzu: 19,050,000
Super Sayajin Vegeta po senzu: 99,750,000
Piccolo po senzu: 90,251,000
Tien po senzu: 3,833,000
Krillin po senzu: 2,434,110
Yamcha po senzu: 1,178,750
---
Super Sayajin 2 Gohan: 255,840,000
Cell Juniors: 7* 125,000,000
Perfect Cell Full Power: 155,000,000
Cell po dwóch ciosach: 150,000,000
Cell po trzecim ciosie: 147,500,000
Cell All out Super Kamehameha: 322,582,500
Gohan Super Kamehameha: 345,384,000
Cell po ataku: 145,000,000
Power Weighted Perfect Cell: 232,000,000
Semi-Perfect Cell: 71,250,000
Semi-Perfect Cell Selfdestruct: 285,750,000
---
Super Sayajin Gohan: 156,000,000
Cell Full Power Death Beam: 325,632,000
Super Perfect Cell: 240,000,000
Super Sayajin 2 Gohan: 255,840,000
Wkurzony Super Sayajin Vegeta*: 161,595,000
Vegeta Maximum Flasher: 229,464,900
Vegeta All out Renzoku Energy Dan: 193,914,000 razem
Vegeta ranny: 84,787,000
Cell Max Power Energy Ball: 305,280,000
Gohan z niesprawną ręką: 127,920,000

Cell Solar Kamehameha: 515,160,000
Gohan Father-Son Kamehameha: 279,761,000 + 67,827,000 od Goku
Vegeta All out Big Bang Attack: 161,392,000
Gohan Father-Son Kamehameha power boost: ->585,771,000
---
C18: 35,000,000
Gohan po leczeniu: 32,720,000
Piccolo: 90,251,000
Tien: 3,833,000
Krillin: 2,434,110
Yamcha: 1,178,750
Trunks po wskrzeszeniu: 20,002,500
---
Gohan: 32,720,000
Piccolo: 90,251,000
Tien: 3,833,000
Krillin: 2,434,110
Yamcha: 1,178,750
Trunks: 20,002,500
Master Roshi: 139
Vegeta: 20,500,000
---------
Trunks story, część druga


Trunks po powrocie: 20,002,500
Super Sayajin Trunks: 100,012,500
---
C18: 20,000,000
C18 Renzoku Energy Dan: 28,000,000 razem
C17: 22,000,000
Super Sayajin Trunks: 100,012,500
C18 Full Power Energy Wave: 25,000,000
Trunks Full Power Energy Wave: 125,015,000
Trunks Full Power Energy Ball: 120,015,000
------
ponad trzy lata później

Trunks: 34,560,000
Imperfect Cell: 35,000,000
Trunks Max Kihoto: 47,520,000
Mastered Super Sayajin Trunks: 172,800,000
Cell nieudana All out Kamehameha: 58,471,000
Trunks Heat Dome Attack: 410,572,000
---------------

Great Saiyaman Saga


Gohan: 28,000,000
Bandyci: 6-8
Super Sayajin Gohan: 140 (0,0001% mocy)
Gohan Kihoto: 175
Videl: 54
---
Gohan: 28,000,000
Trunks: 9,500,000
Vegeta: 44,750,000
---
Gohan: 28,000,000
Goten: 8,500,000
---
Videl: 54
Bandyci: 5 i 10
Great Saiyaman: 28,000,000
---
Goku w zaświatach: 50,750,000
King Kai: 11,000
---
Gohan: 28,000,000
Krillin: 3,565,800
C18: 38,500,000
Master Roshi: 139
---
Gohan: 28,000,000
Piccolo: 175,873,000
Dende: 700
Mr. Popo: 1030
---
Gohan: 28,000,000
Super Sayajin Gohan: 140,000,000
Goten: 8,500,000
Super Sayajin Goten: 42,500,000
---
Gohan: 28,000,000
Goten: 8,500,000
Videl: 55
Goten Energy Ball: 1,870,000 (20%)
---
Goku w zaświatach: 50,900,000
King Kai: 11,000
South Kai: 4125
Super Sayajin Goku: 254,500,000
---
Super Sayajin Vegeta: 224,250,000
Trunks: 9,750,000
Super Sayajin Trunks: 48,750,000
------

World Tournament Saga


Gohan: 28,750,000
Vegeta: 45,000,000
Master Roshi: 139
Krillin: 3,601,400
Yamcha: 1,624,600
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Chi Chi: 62
Ox King: 60
---
Hercule: 22
Videl: 68
Piccolo: 177,631,000
Goku: 51,000,000
---
Trunks: 10,000,000
Idasa: 5
---
Goten: 9,000,000
Ikose: 5
---
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Trunks Big Tree Cannon: 13,000,000
Goten Kamekameha: 11,542,000 (95% niedoskonała technika)
Super Sayajin Goten: 45,000,000
Trunks Energy Wave: 11,250,000
Goten Charge: 13,500,000
Super Sayajin Trunks: 50,000,000
Trunks Energy Ball: 13,750,000 (25%)
---
Trunks: 10,000,000
Hercule: 22
---
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Mighty Mask: 9
---
Supreme Kai: 110,000,000
Kibito: 15,000,000
---
C18: 38,500,000
Krillin: 3,601,400
Vegeta: 45,000,000
Videl: 68
Gohan: 28,750,000
Goku: 51,000,000
Piccolo: 177,631,000
Mighty Mask: 14,500,000 (Trunks na Gotenie)
Yamu: 94,080
Spopovich: 164,640
Killa: 14
Kibito: 15,000,000
Supreme Kai: 110,000,000
Jewel: 18
Pintar: 20
---
Krillin: 3,601,400
Pintar: 20
---
Piccolo: 177,631,000
Supreme Kai: 110,000,000
---
Videl: 68
Spopovich: 164,640
Spopovich Kihoto: 103 (0,05% mocy)
---
Wkurzony Super Sayajin 2 Gohan: 254,610,000 (na chwilę)
---
Videl po senzu: 70
---
Gohan: 28,750,000
Kibito: 15,000,000
Super Sayajin 2 Gohan: 235,750,000
Yamu: 94,080
Spopovich: 164,640
Supreme Kai All out Telekinesis: 272,250,000
Gohan z przywróconą energią: 29,000,000
---
Gohan: 29,000,000
Goku: 51,000,000
Vegeta: 45,000,000
Supreme Kai: 110,000,000
Kibito: 15,000,000
Piccolo: 177,631,000
Krillin: 3,601,400

Babidi: 16,000
Yamu : 94,080
Spopovich: 164,640
Dabura: 185,000,000 (245,000,000)
Pui Pui: 1,400,000
Pui Pui Full Power Energy Ball: 1,680,000
Dabura Full Power Energy Wave: 231,250,000
---
Gohan: 29,000,000
Goku: 51,000,000
Vegeta: 45,000,000
Supreme Kai: 110,000,000
Pui Pui: 1,400,000
---
Vegeta: 4,500,000 (10%)
Pui Pui: 1,400,000
Vegeta na planecie Zoon/Hewi: 4,500,000 (10%)
Vegeta Double Galick Cannon: 7,236,000 (10%)
---
Goku: 40,800,000 (80%)
Yakon: 54,400,000
Super Sayajin Goku: 204,000,000 (80%)
Super Sayajin 2 Goku: 334,560,000 (80%, na chwilę)
---
Gohan: 29,000,000
Dabura: 185,000,000 (245,000,000)
------
Tymczasem na turnieju

Jewel: 18
Killa: 14
Mighty Mask: 14,500,000
C18: 38,500,000
Hercule: 22
Super Sayajin Mighty Mask: 72,500,000
Trunks Big Tree Cannon: 48,750,000 (75%)
C18 Destructo Disc: 115,500,000
---
C18: 38,500,000
Hercule: 22
Hercule Miracle Special Ultra Super Megaton Punch: 27
------
Super Sayajin 2 Gohan: 237,800,000
Dabura: 245,000,000
Dabura Flame Breath: 269,500,000
Dabura Evil Impulse: 284,200,000
---
Vegeta: 45,000,000
Majin Super Sayajin Vegeta: 264,600,000
Vegeta Big Bang Flash: 373,086,000
Vegeta Big Bang Attack: 373,086,000
Super Sayajin Goku: 255,000,000
Supreme Kai: 110,000,000
Gohan po senzu: 29,500,000
---
Majin Super Sayajin Vegeta: 264,600,000
Super Sayajin Goku: 255,000,000
Super Sayajin 2 Goku: 418,200,000
Majin Super Sayajin 2 Vegeta: 433,944,000
---
Super Sayajin 2 Gohan: 241,900,000
Dabura: 245,000,000
Supreme Kai: 110,000,000
Babidi: 16,000
Gohan All out Super Flashing Kamehameha: 529,035,300
Majin Buu: 268,125,000 (55%)
Majin Buu pump up: 365,625,000 (75%)
Supreme Kai Max Kihoto: 151,250,000
Supreme Kai All out Kihoto: 226,875,000
Buu Kihoto: 457,031,000
Supreme Kai ciężko ranny: 55,000,000
Gohan Rush Kick: 362,850,000
Buu Vaporize Energy Ball: 438,750,000
Supreme Kai Kihoto: 68,750,000
---
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Piccolo: 177,631,000
Krillin: 3,601,400
---
Majin Super Sayajin 2 Vegeta po senzu: 442,800,000
Majin Buu: 365,625,000 (75%)
Majin Buu pump up: 438,750,000 (90%)
Vegeta power up*: 478,224,000
Vegeta Max Atomic Blast: 674,295,000
Majin Buu 100% Angry Explosion: 609,375,000
Vegeta ranny: 433,944,000
Vegeta bardziej ranny: 425,265,000
Wkurzony Super Sayajin Trunks*: 54,000,000
Trunks Rush Kick: 81,000,000
Super Sayajin Goten: 45,000,000
Piccolo: 177,631,000
Babidi: 16,000
Vegeta All out power up*: 717,336,000
Vegeta Flash Shine: 1,328,400,000
---
Goku po przebudzeniu: 52,900,000
Krillin: 3,601,400
Piccolo: 177,631,000
Yamcha: 1,624,600
Chi Chi: 62
Ox King: 60
Dende: 700
Mr Popo: 1030
Karin: 160
Master Roshi: 139
C18: 38,550,000
Videl: 70
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
---
Kibito po wskrzeszeniu: 15,000,000
Supreme Kai po leczeniu: 112,500,000
Gohan po leczeniu: 31,170,000
Gohan power up*: 46,755,000
Super Sayajin Gohan: 155,850,000
Super Sayajin Gohan power up*: 252,477,000
---
Goku: 52,900,000
Super Sayajin Goten: 45,000,000
Super Sayajin Trunks: 50,000,000
---
Goku: 52,900,000
Babidi: 16,000
Majin Buu: 487,500,000
Super Sayajin 2 Goku: 433,780,000
Goku: 52,900,000
Super Sayajin Goku: 264,500,000
Super Sayajin 2 Goku: 433,780,000
Super Sayajin 3 Goku: 589,940,000
Buu Renzoku Energy Dan: 585,000,000 razem
Goku Kamehameha: 796,419,000
Buu Kamehameha: 658,125,000
---
Goku: 53,300,000
Gohan po zakończeniu treningu: 47,000,000
Kibito: 15,000,000
Supreme Kai: 112,500,000
Grand Supreme Kai: 1,000,000
Goku Energy Ball: 5,863,000 (10%)
---
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Fat Gotenks: 109
Thin Gotenks: 54
Gotenks: 45,000,000
---
Hercule: 22
Majin Buu: 487,500,000
---
Super Sayajin Goten: 45,000,000
Super Sayajin Trunks: 50,000,000
Super Sayajin Gotenks: 225,000,000
Piccolo: 177,635,000
---
Fat Buu: 302,250,000
Evil Buu: 302,250,000
Super Buu: 500,000,000
---
Super Buu: 500,000,000
Piccolo: 177,635,000
Dende: 700
Mr Popo: 1030
Krillin: 3,601,400
Yamcha: 1,624,600
Chi Chi: 62
Ox King: 60
Dende: 700
Mr Popo: 1030
Master Roshi: 139
C18: 38,550,000
Videl: 70
Super Buu Genocide Blast: 500 mln * 500
---
Tien: 8,963,200
Chaotzu: 1,054,700
---
Gohan znudzony: 47,000,000
Gohan wkurzony: 539,560,000
---
Super Buu: 500,000,000
Piccolo: 177,635,000
Goten po treningu: 10,660,000
Trunks po treningu: 11,500,000
Gotenks po treningu: 53,300,000
Super Sayajin Gotenks: 266,500,000
Gotenks Galactic Donut: 394,420,000
Gotenks Ghost Kamikaze: 445,055,000
Gotenks Super Ghost Kamikaze Attack: 10* 72,098,000
Buu Voice Shout: 825,000,000
Gotenks & Piccolo All out Voice Shout: 652,872,000
Super Sayajin 3 Gotenks: 594,401,600
Gotenks Voice Shout: 787,582,000
---
Super Sayajin 3 Gotenks: 594,401,600
Super Buu: 500,000,000
Buu Mystic Ball Attack: 625,000,000
Gotenks Ultra Buu Buu Volleyball: 1,165,621,000
Buu Super Vanishing Beam: 687,500,000
Gotenks Die Die Missile Barrage: 945,098,000 razem
Buu Mouth Energy Wave: 630,000,000
Gotenks Mouth Energy Wave: 748,946,000
Gotenks Super Kamehameha: 1,063,235,000-> 73,287,000
---
Gohan: 47,000,000
Ultimate Gohan: 616,640,000
---
Piccolo: 177,635,000
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Super Buu: 500,000,000
Ultimate Gohan: 61,664,000 (10%)
Gohan pump up: 616,640,000 (100%)
Buu Revenge Death Bomber: 687,500,000
---
Ultimate Gohan: 616,640,000
Piccolo: 177,635,000
Goten: 9,000,000
Trunks: 10,000,000
Dende: 700
Hercule: 22
Super Buu: 500,000,000
Super Sayajin 3 Gotenks: 594,401,600
Super Buu (Gotenks & Piccolo): 797,200,800
Ultimate Gohan: 616,640,000
Super Buu Vanishing Beam: 822,113,000 (75%)
Super Buu Galactic Donut: 3* 393,285,000
Super Buu Max Kamehameha: 1,183,843,000
Ultimate Gohan power up*: 817,048,000
Gohan zmęczony: 604,307,200
Gohan Kamehameha: 815,814,000
Gohan ranny: 543,876,300
Gohan po leczeniu: 623,200,00
Buu Kihoto: 996,501,000
Buu Super Makankosappo: 998,494,000 (75%)
Tien Neo Tri Beam: 30,474,800
Tien: 8,963,200
Buu "Destroy Everything" Energy Ball: 1,052,305,000
Goku: 53,600,000
Goku Destructo Disc: 160,800,000
---
Kibito Kai: 510,000,000
---
Super Sayajin 3 Goku: 597,747,200
Super Buu(Piccolo&Goten&Trunks): 588,817,000
Super Buu(Gohan&Piccolo&Goten&Trunks): 808,320,000
Hercule: 22
Dende: 700
Vegeta po powrocie: 57,100,000
---
Goku: 53,600,000
Vegeta: 57,100,000
Super Buu: 808,320,000
Vegito: 442,800,000
Super Sayajin Vegito: 1,660,500,000 (75%)
Buu Max Power Energy Ball: 1,066,982,000
Vegito Spirit Sword: 2,092,230,000
Vegito Kihoto: 2,075,625,000
Buu Super Ghost Kamikaze Attack: 5* 437,360,000
Vegito Banshee Blast: 5* 425,088,000
Candy Vegito: 1,660,500,000
---
Goku we wnętrzu Buu: 54,275,000
Vegeta we wnętrzu Buu: 57,775,000
Super Buu: 500,000,000
Super Sayajin 2 Goku: 445,055,000
Super Sayajin 2 Vegeta: 473,755,000
Goku Full Power Energy Wave: 556,318,000
---
Kid Buu: 604,500,000
Super Sayajin 2 Goku: 445,055,000
Super Sayajin 2 Vegeta: 473,755,000
Buu Energy Ball: 664,950,000
Vegeta Instant Big Bang Cannon: 483,230,000
Buu Planet Burst: 904,332,000
---
Super Sayajin 2 Goku: 446,900,000
Super Sayajin 2 Vegeta: 475,600,000
Kibito Kai: 510,000,000
Dende: 700
Hercule: 22
Grand Supreme Kai: 1,000,000
---
Super Sayajin 3 Goku: 607,784,000
Kid Buu: 604,500,000
Goku Kamehameha: 820,508,400
Buu Vanishing Beam: 831,187,000
Buu Kamehameha: 816,075,000
Goku Max Kamehameha: 869,738,000

Super Sayajin 2 Vegeta: 475,600,000
Kid Buu: 604,500,000
Vegeta Full Power Energy Ball: 570,720,000
Vegeta Max Renzoku Energy Dan: 616,377,000 razem

Hercule: 22
Fat Buu Full Power Energy Wave: 377,812,000
Fat Buu: 302,250,000
Fat Buu Max Power Energy Ball; 398,970,000
Kid Buu Full Power Energy Wave: 755,625,000
---
Bohaterowie po wskrzeszeniu:

Mr Popo: 1030
Chi Chi: 62
Ox King: 60
Videl: 70
Master Roshi: 139
C18: 38,500,000
Yamcha: 1,650,000
Krillin: 3,640,000
Gohan: 48,000,000
Goten: 11,275,000
Trunks: 12,075,000
Piccolo: 180,000,000
---
Goku Spirit Bomb(początek): 1,225,936,000
Kid Buu: 604,500,000
Vegeta: 58,000,000
Hercule: 22 (ale jakby miał 23)
Goku Universal Spirit Bomb: 3,726,000,000 (około, ciężko wycenić)
Buu Full Power Energy Ball: 725,400,000
Buu Max Kamehameha: 897,682,000
Goku zmęczony: 51,775,000
Goku w pełni sił: 56,000,000
Super Sayajin Goku: 280,000,000
Goku All out Super Kamehameha: 612,360,000
---
Goku po leczeniu: 56,500,000
Vegeta po leczeniu: 60,500,00
Fat Buu po leczeniu: 305,000,000
Hercule po leczeniu: 23
Mr Popo: 1030
Chi Chi: 62
Ox King: 60
Videl: 70
Master Roshi: 139
C18: 38,500,000
Yamcha: 1,650,000
Krillin: 3,640,000
Gohan: 48,000,000
Goten: 11,275,000
Trunks: 12,075,000
Piccolo: 180,000,000
---------
Po dziesięciu latach

Trunks: 25,460,000
Gohan: 49,000,000
---
Goku: 70,625,000
Goten: 25,750,000
Vegeta: 72,600,000
Trunks: 25,460,000
Pan: 4,100,000
Uub: 137 (137,000,000)
Nareg: 9
Captain Chicken: 6
Otokosuki: 10
Nok: 12
Wild Tiger: 20
---
Hercule: 19
Mr. Buu: 305,000,000
Ox King: 55
Chi Chi: 54
Gohan: 49,000,000
Videl: 2200
Master Roshi: 139
Dende: 700
Piccolo: 293,200,000
Krillin: 2,954,600
C18: 38,000,000
Yamcha: 2,072,271
---
Pan: 4,100,000
Wild Tiger: 20
---
Goku: 70,625,000
Uub: 137
Uub wkurzony: 137,000,000
Uub Kihoto: 171,250,000
---
KONIEC


Materiały zebrał i opracował miqv44

2444 Czytań | Drukuj