Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Recenzja filmu: Historia Trunksa
Dodane przez medyq dnia 22-11-2009 13:46

  
Film powstał w roku w którym powstał 9 film DBZ czyli w roku 1993. Nosi tytuł „The History Of Trunks”. Opowiada o (jak sama nazwa wskazuje) o przeszłości Trunksa w którego świecie/rzeczywistości pojawiają się pewne cyborgi ale o tym później. Film jest całkiem niezły. Fabuła bardzo ciekawa. Kreska bardzo ładniutka, muzyka fajna (grają 2 zespoły), i walki też ciekawe.

Do powstania filmu przyczynili sie:
Studio-Toei Animation
Autor-Akira Toriyama
Reżyser-Daisuke Nishio
Scenariusz-Takao Koyama
Muzyka-Shunsuke Kikuchi, Takeshi Ike

Film trwa standardową ilość minut czyli nie jest ani najdłuższy ani najkrótszy a trwa 47 minut.

Streszczenie-Akcja toczy się w przyszłości dokładnie 20 lat wprzód. Wielka tragedia ma miejsce na początku filmu-Goku umiera na serce, wszyscy są w wielkim szoku. Po jakimś czasie pojawiają się straszne potwory-cyborgi. Są niesamowicie silne i okrutne niszczą wszystko co stanie im na drodze gdyż zostały stworzone aby zabić Goku ale on nie żyję więc robią co chcą. Po jakimś czasie rozprawiają się z Vegetą, Piccolo, Krilanem, Tenshinem, i Yamshom. Zostaje tylko Gohan i mały Trunks. Gohan trenuje Trunksa aby gdy nadejdzie pora stawić czoło Cyborgom. Gdy wyruszają walczyć z bestiami omal nie zostają pozabijani przez Cyborgi. Gohan jednak ledwo żywy wkłada do ust Trunksowi Senzu Bean a ten po odzyskaniu sił zabiera Gohana do Bulmy i okazuje się Gohan stracił rękę. Po krótkiej kuracji bohaterowie wznawiają trening przerywa im wybuch które powodują oczywiście cyborgi Gohan leci na miejsce i zaczyna walczyć z cyborgami...

Postacie:

Goku-Prawie w ogóle nie spotykamy go w tym filmie umiera od razu na ciężką i straszną chorobę serca.

Gohan-Jego osoba jest bardzo ważna w filmie trenuje Trunka i sam chce stać się silniejszy aby pokonać potwory jest bardzo odpowiedzialny za Trunksa nie chce aby leciał z nim walczyć z cyborgami.

Trunks-W tym filmie jest jeszcze młody trenuje i trenuje pod okiem Gohana by mieć jakiekolwiek szanse z bestiami doktora Giro, bardzo zależy mu aby stać się jak najsilniejszym i zniszczyć cyborgi.

Piccolo-Bardzo dotkliwie (jak wszyscy) śmierć Goku, walczy z cyborgami ale nie daje im rady-umiera.

Vegeta-Dumny Vegeta niedocenia bestii pewny siebie przystaje do walki lecz długo nie pociągnie zostaje zabity przez okrutne kreatury.

Yamsha-Stara się pomóc przyjaciołom ale i on okazuje się za słaby, zostaje zabity na polu bitwy.

Krilan-Również on jest bez najmniejszych szans wobec miażdżącej siły cyborgów, ginie jak reszta śmiałków próbujących uratować świat.

Tenshin-Walczy ile sił by uratować jak najwięcej istnień i aby Ziemia była planetą pokoju lecz i on ginie z rąk Cyborgów.

Bulma-Matka Trunksa pomaga Gohanowi wyleczyć rękę i bardzo troszczy się o syna i Gohana konstruuje też wehikuł czasu dla trunksa.

Film ten jest filmem dodatkowym opowiadającym jak wcześniej już wspomniałem o historii Trunksa i jego nieprzyjemnościach które go spotkały film jest naprawdę dobry więc zachęcam do oglądnia.


5839 Czytań | Drukuj