Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Recenzja filmu: Brolly The Legendary Super Saiyajin
Dodane przez medyq dnia 22-11-2009 13:36

  
Filmy wskoczył na ekrany kin w marcu 1993 roku. Film jest ciekawy i fabuła też jest niczego sobie. Muzyka jest spoko i nie beznadziejna, kreska (rysunki) nie należy do rewelacyjnej ale najgorsza nie jest. Ogółem film jest godny obejrzenia, walki są bardzo efektowne i czasem „brutalne” ale to już zobaczycie w trakcie oglądania anime. W filmie jest pare scenek śmiechowatych ale i są poważne, groźne np. gdy Goky i Brolly spotykają się i patrzą sobie prosto w oczy Brolly dostaje takiego przypływ wściekłościi...ale o tym później.Film o Brollym jest 8 filmem DBZ i 11 Filmem pełnometrażowym o Dragon Ballu. Film jest jednym z najdłuższych filmów Dragon Ball trwa aż 70 min więc kótki nie jest.

Streszczenie
Film zaczyna się od Teleportacji Goku do Kaio który mowi mu o legendarnym Sayanie który zniszczył południową galaktykę i chce zniszczyć północną w tym samym czasie na Ziemie przylatuje Paragas i prosi Vegetę o to aby został królem nowej planety Vejiita którą odbudował jest to jednak kłamstwo. Gdy Vegeta dolatuje na planetę razem z Krilanem, Trunksem, Piccolem i Goahanem Goku też tam się pojawia. Vegeta szuka Legendarnego Sayana ale Goku oznajmia mu że Legendarny super Sayan jest tutaj(tj na planecie). Gdy Brolly się wnerwia od razu zamienia się w SSJ i przechodzi do natarcia na Goku i Team Z nie licząc Vegety który dostaje szoku na widok mocy Brolliego i rozpacza nad nieuniknioną przegraną stoi w miejscu ale później się otrząsa i bierze się do walki. Brolly jednak jest niesamowicie silny i bohaterowie mają z nim nie lada problem jak ta masakra się skończy?.. Sami się przekonajcie.

Postacie:

Goku-W tym filmie nie źle obrywa od Brolliego ale nie chce i nie może przegrać walczy do końca i dzięki temu można zobaczyć świetną akcję w jego wykonaniu.

Vegeta-Na samym początku bardzo dumny i pewny siebie jednak po objawieniu siły przez Brolliego stoi w miejscu i lamentuje po jakimś czasie staje do walki i stara się jak może.

Gohan-W tym filmie ratuje on parę osobników rasy Shamo-jin pomaga też w walce z Broollim lecz szybko jest pozbawiony swych mocy przez wroga.

Brolly-Jest Legendarnym Super Sayanem miał być zabity przy porodzie ale Praragas błagał aby tak się nie stało. Bardzo silny i nie źle daje naszym bohaterom w kość albo raczej po kościach walka z nim nie jest łatwa.

Krilan-Załapuje się na statek i pomaga Gohanowi w uwolnieniu Shamo-jin nie jest w stanie dorównać Goku i teamowi Z siłą ale pomaga bardzo-oddaje moc Goku.

Trunks-Pierwszy który rusza za ojcem na „nową Vejiitę” stara się jak może i walczy co sił z Brollim jednak i on polega. Na początku prosi ojca aby nigdzie nie leciał lecz ten nie słucha.

Paragas-Ojciec Brolliego miał władze nad mocą syna przez urządzenie które znajdowało się na szyi Brolliego lecz Brolly po spotkaniu Goku niszczy urządzenie nadmiarem swej siły, zostaje zabity przez syna Brolliego gdy chce uciec z planety.

Genialny Żołw-Mało robi w filmie leci tylko na planetę po czym bardzo tego żałuje jego rola to spowodować abym film był choć trochę śmiechowaty.

Olong-Podobnie jak Genialny Żółw nie wiele robi w filmie prowadzi tylko dialogi z Genialnym i innymi, je dobre żarełko i żałuje że znalazł się na planecie.

Myślę że po tym tekście skusicie się do oglądnięcia tego filmu bo jest warty waszego zainteresowania i waszej oceny.


60164 Czytań | Drukuj