Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Recenzja Dragon Ball Z: Budokai III
Dodane przez medyq dnia 22-11-2009 12:06

  
W tej grze fabularnej jest Universum Dragon Ball. Możemy w niej zmierzyć się z wszystkimi przeciwnikami występującymi w ani me. W grze występuje mnóstwo bonu sów dzięki którym możemy walczyć z nieraz zaskakującymi przeciwnikami .Nie zdradzę jakimi aby było zaskoczenie.

Graficznie tej grze nic zarzucić po prostu się nie da. Po prostu oszałamiające wrażenie robi latanie w strugach deszczu. Bohaterowie są naprawde ładnie zrobieni. Również całe otoczenie areny i maty na których walczymy ją niesamowicie ładnie zrobione. A ataki KI są prześliczne kiedy Goku robi Kame-chame krzyczy w niebogłosy i potężna fala zmiata z powierzchni ziemi wrogów. Jednym z naj fajniejszych ataków jest Spirit Bomb niestety możemy go użyć jedynie raz podczas walki ze Kid buu. Również innym atakom nie można zbyt wiele zarzucić

Większość gry rozgrywa się na Ziemi i Namek co jest trochę nudne. Po za tym że przy niektórych atakach wrzaski są nie odpowiednie albo po prostu głupie .Tak jeśli odgłosom można coś zarzucić to muzyce wręcz przeciwnie jednym słowem świetna naprawdę jest bardzo klimatyczna - na przykład kiedy latamy leci świetny kawałek. Szkoda jednak że przez większą część gry jest zagłuszana przez odgłosy bijatyki ale w menu możemy na spokojnie posłuchać tej fantastycznej muzy.

A teraz dwa słówka o dialogach po między bohaterami i wrogami moim zdaniem całkiem fajne tylko głos Frezera trochę dziwnie brzmi. Tak szczerze to jak na galaktycznego tyrana piszczy jak mysz. Wręcz odstrasza graczy. Ale inni bohaterowie mówią normalnie. Mówię tu o wersji Angielskiej bo w polską nie grałem. Tak wsumie to nawet nie wiem czy istnieje.

Gra maksymalnie trudna przynajmniej dla mnie. Może pojedynki z normalnymi przeciwnikami da się wygrać okładając ich pięściami i pomagając sobie nogami oraz w krytycznej chwili stosując super ataki. Jednak z Bossami tak łatwo nam nie pójdzie raz biłem się z buu już prawie nie żyje a tu nagle jakimś super ciosem mnie zabił i od nowa. Na każdego bossa trzeba opracować inną strategie np. z Frezerem nie można bić się frontalnie według mnie najlepszą techniką jest utrzymywanie go na odległość i jak najczęstsze używanie pocisków KI. Zaś z buu lepsza jest walka otwarta według mnie oczywiście. Lecz tak naprawdę to przeciwników jest tak dużo że na każdego na pewno nie opracujemy techniki. Znowuż inni przeciwnicy są tak słabi że jeden pocisk KI go zabija np. Celle Juniory. Co zaskakujące pojedynek końcowy z Li Sheronem jest banalnie łatwy może dlatego że walczymy Goku SSJ4.

Fabuła jest wciągająca choć trochę monotonna. Ciągle dialog walka i tak kółko fajnie by było trochę dłużej móc polatać. Gra naprawdę wciąga grałem po 30 min dziennie przez jakieś 2 miesiące a i tak miałem ochotę grać dalej.

Podsumowując gra bardzo ciekawa z piękną grafiką i dobrą muzyką. Jedynym minusem jest to że nie wszyscy będą mogli skosztować tego fantastycznego klimatu ponieważ gra jest na PS2. Co zresztą stanowi jedyny minus tej świetnej gry. Szczerze polecam wszystkim fanom Dragon Ball i dobrych bijatyk.


Minusy:
-Nudna fabuła
-Frezer ma dziwny głos

Plusy:
-Świetna grafika
-Wpadająca w ucho muzyka
-Duża grywalność

6359 Czytań | Drukuj