Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Solucja gry Legacy of Goku 3 - Buu's Fury
Dodane przez medyq dnia 24-03-2006 17:32

  Dzieki cięzkiej pracy Josi_86 dostajecie do dyspozycji bardzo szczegółową solucję do gry LoG3. Podzielona jest ona na rozdziały i opatrzona grafikami pomocnymi w kojażeniu miejsc. Oczywiście nic nie jest idealne i pomijając wkład pracy autora niestety z powodu ograniczen cmsa rónowaga między grafikami i treścią jest lekko zachwiana. Dlatego też proszę nie krytykowac ułożenia tekstu i grafik gdyż bez nich było by może bardziej przejżyścia ale za to mogły by się pojawić problemy z przejsciem gry.

Oczywiście nie popieramy przechodzenia gdy na solucji gdyż to sie mija z celem, i dlatego proszę z niej kozystać tylko w sytuacjach gdy naprawdę sobie nie radzicie.
Tak więc wszystkich graczy z problemamu odsyłam do poniższych rozdziałów :)
ROZDZIAŁ 1
ROZDZIAŁ 2
ROZDZIAŁ 3
ROZDZIAŁ 4
ROZDZIAŁ 5
ROZDZIAŁ 6
ROZDZIAŁ 7
ROZDZIAŁ 8
ROZDZIAŁ 9
ROZDZIAŁ 10
ROZDZIAŁ 11
ROZDZIAŁ 12


34925 Czytań | Drukuj