Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
CHAPTER 6: Dragon Ball – Smocze Kule.
Dodane przez medyq dnia 24-03-2006 16:00

  
Zaczynamy Songiem, naszym pierwszym zadaniem jest dostac się do pałacu Dendiego. Kiedy dolecimy podejdź do Piccolo. On ci opowie jak to było. Teraz sterujemy Gotenem, twoim pierwszym zadaniem jest wziąć smoczy radar od Bulmy. Tak więc leć do West City, i idź w prawo. Pogadaj z Bulmą i weź radar. Teraz czas szukać smoczych kul. Idź do panelu lotu, w lewym górnym rogu jest twój radar. Musisz patrzeć na strzałki jeżeli jest fioletowa to znaczy że jesteśmy blisko miejsca gdzie jest kula, a czerwona to znak że w pobliżu znajduje się kula, a więc do dzieła.


1 gwiezdna kula.

Pierwszą kulę znajdziemy na Thieves Den. Żeby się tam dostać musisz udać się na wyspę Genialnego Żółwia, i lecieć dalej na zachód. Aby wejść potrzebujesz Tronka na 80 lvl. Idziesz w prawo, aż dojdziesz do planszy z palmą, teraz idź na północ, zniszcz czołg i idź dalej. W planszy z palmą idź na północ, pogadaj z bandytami. Aby wejść potrzebujesz Bandane ( czarną chustę ) ubierz ją i idź tam z powrotem. Znowu z nim porozmawiaj i cię wpuści. Nie możesz z nimi walczyć więc idź na północ i wejdź do budynku. Po schodach na samą górę, Zabierz 1 gwiezdną kulę, małpa ci ukradnie Bandane, ludzie stojący obok zaczną coś podejrzewać pokonaj ich. Teraz wyjdź z kryjówki bandytów i leć szukać następnej.

2 gwiezdna kula.

Na mapie poszukaj Diablo Desert. Aby wejść Gotenem potrzebujesz 80 lvl. Pogadaj z profesorem i powie ci że pod kamieniami ukryte są przyciski do drzwi. Idź w prawo, w tym miejscu jest pierwszy, żeby go włączyć wystarczy na niego wejść, idź dalej w prawo. Rozwal czołg i idź dalej w prawo bo tu nic niema, w następnym jest w jednym z tych pięciu kamieni. Teraz idź do góry tam gdzie są mumie, ale tu niema guzika, idź dalej w prawo, aż dojdziesz do planszy ze skrzynią. Jest tam ciuch, a trochę wyżej pod kamieniem jest 3 przycisk. Teraz idź do góry, z kamienia wypadnie skrzynia Z – Fighter Exihibit 2. Idź w prawo do planszy z robotem guzik jest pod kamieniem w prawy górnym rogu. Już otworzyłeś drzwi, teraz idź do nich i idź w prawo, jest tam skrzynia. Teraz idź w lewo do samego końca, wejdź po górce i leć na pociąg. Uratuj pasażerów a dostaniesz kule. Idź na sam koniec pociągu, wejdź do środka i idź w prawo. Zabijając oprychów. Dostałeś kule z 2 gwiazdami. Wyjdź z pociągu i leć szukać następnej.

3 gwiezdna kula.

Następna kula jest w zamku Pilafa ( Pilaf’s Castle ). Aby tam wejść trzeba Tronka na 80 lvl. Idziemy wzdłuż drogi, potem na północ pokonaj robota. Idź prosto, przez most, wejdź do środka, wejdź do wierz po lewej i prawej stronie i zabij dwa roboty. Wejdź do środka. Zburz ścianę. Pokonaj wielkiego kolesia, idź do przodu, później w lewo i do góry. Uważaj na wampiry jak cię dorwą to stracisz życie. Idź w lewo pokonaj 2 gigantów, i idź do drzwi. Doszedłeś do Pilafa teraz aby dostać kule musisz pokonać jego robota, do dzieła. Wygrałeś dostałeś 3 gwiazdkowa kulę i rękawice Pilafa.
5 gwiezdna kula.

Teraz możesz opuścić zamek i szukać następnej kuli. Teraz na mapie musisz poszukać Giant Airship, tam jest następna kula. Idź w prawo, aż dojdziesz do windy wejdź na nią, od windy idź w lewo, wejdź na kładkę i dalej idź w lewo. Od windy idź w prawo, i znowu do winy. Teraz na dół i wyjdź na zewnątrz, idź w lewo a później do góry, wejdź na kładkę i idź w lewo. Teraz na dół, w lewo, do góry, na windę, w prawo, do windy, w lewo, na kładkę, w lewo aż dojdziesz do windy, teraz na dachu w prawo, do drzwi, zapisz grę i idź do windy. Pokonaj przeciwnika i dostaniesz 5 gwiezdną kule. Kiedy ją zdobędziesz musisz jak najszybciej stąd uciekać ponieważ statek wyleci zaraz w powietrze.

6 gwiezdna kula.

Od West City leć na północny – wschód do Fukuroku Forest. Jest to bramka Gotena aby przejść potrzebujesz 80 lvl. Idź na północ, przejdź pod konarami drzew, wejdź po schodach na górę, uważaj na skrzynie z niej wyskoczy Ninja, teraz idź w prawo, do następnych schodów. Idź na górę, doszedłeś do drzwi nad którymi jest głowa smoka. Idź w prawo, aż dojdziesz do schodów. zejdź na dół i idź w lewo. Podejdź do głowy smoka i weź klucz. Teraz wróć do zamkniętych drzwi, i otwórz je. Wejdź tam i pokonaj Ninje Bossa, wsadź go w skrzynie i zabierz 6 gwiazdkową kulę, jeżeli zniszczysz skrzynie dostaniesz czapkę Goku. Idź na dół po schodach, kiedy z nich zejdziesz idź na prawo. pokonaj 3 samurajów i otwórz skrzynie, dostałeś Hercule Exihibit 23, idź dalej w prawo, i po schodach na dół. Kieruj się do wyjścia i leć po następną kule.

7 gwiezdna kula.

7 gwiezdna kula jest w Kyodai Pyramid, wejdź tam Tronkiem na 80 lvl. Idź do wejścia piramidy, i pogadaj z naukowcem. Powie ci że jak uratujesz jego czterech pomocników to da ci 7 gwiezdną kule. Więc wchodzimy do Piramidy, i idziemy do góry. Uważaj na posągi bo strzelają gwiazdkami. Idziemy dalej na północ, teraz podejdź do sarkofagów po kolei, i pokonaj mumie. Idź dalej prosto i wejdź do drzwi po lewej. Znowu podchodź do sarkofagów i pokonaj wrogów. W ostatnim jest pierwszy człowiek. Teraz się wróć i idź do drzwi po prawej stronie. Strzel w niebieską kule, i przejdź przez platformę. Uderz w kule i znowu przejdź po kładce. Teraz strzel w pierwszą
kulę, wejdź na drugą kładkę i strzel w oddaloną kulę. Idź na północ i strzel w tą samą kulę co przed chwilą. Wejdź na platformę i strzel jeszcze raz. Przejdź dalej i strzel w kulę przy prawym górnym rogu ekranu. Wejdź na platformę i strzel w ostatnią kulę, idź w prawo. Uważaj na trupy z mieczami bo nie da się ich zabić, idź na dół. Przejdź przez labirynt. Wyszedłeś do pomieszczenia bez podłogi. Musisz iść maksymalnie na dół, teraz w prawo do końca, znowu na dół, teraz w lewo, i znowu na dół, do końca w prawo, znowu w dół. Do samego końca w lewo, i w górę, teraz w lewo, i jesteśmy na platformie z 2 pomocnikiem. Wychodzimy, tak samo jak przyszliśmy, wracamy do początku piramidy i idziemy w prawo, teraz do góry, pokonujemy mumie i idziemy dalej do góry, teraz na dół, aż dojdziemy do schodów na górę. Idziemy tam i wchodzimy na czerwony guzik, teraz musimy poszukać jeszcze kilku takich samych. Idziemy w prawo, teraz uważaj bo możesz spać z labiryntu. Uważaj na duchy przejdź przez labirynt i wciśnij następny guzik. Idź na dół i kieruj się na wyjście niżej od tego z którego przyszedłeś. Jest tam trzeci pomocnik. Teraz idź wyżej niż pierwsze wejście i tam jest trzeci guzik. Teraz wróć się do wyjścia gdzie był pierwszy guzik i idź w lewo. Idź na dół, tam jest 4 guzik. Wróć się i przejdź przez drzwi. Wejdź po schodach na górę, i pokonaj TotenHotepa. Uważaj na bandaże, kiedy go pokonasz podnieś jego czapkę i wejdź przez otwarte drzwi. Jest tam 4 pomocnik. Pozbieraj rzeczy ze skrzynek. W drugiej od lewej jest Hercule Exihibit 11. Wyjdź z piramidy i dostaniesz kulę.
4 gwiezdna kula.

Jako ostatniej szukasz kuli z 4 gwiazdami. Goten razem z Tronkiem lecą jej szukać podczas szamotaniny upuszczają radar. Wylądowałeś na Nataday Village. Kiedy porozmawiasz z ludźmi dowiesz się o potworze żyjącym w lesie. Wejdź do chaty w lewym górnym rogu wioski i pogadaj z kolesiem który ma na szyi kulę. Teraz idź Gotenem do bramki, pogadaj ze strażnikiem i odsunie się. Musisz mieć 100 lvl. idź na północ, teraz idź lewą stroną,
jeżeli pójdziesz prawa trafisz na wampiry, idź dalej na północ aż dojdziesz do przerwanego mostu. Idź w prawo, potem na dół, znowu w prawo, przejdź przez most, i idź na północny wschód, teraz w lewo aż dojdziesz do robotów pokonaj je i idź na południe. Teraz znowu idź w lewo, za przerwanym mostem idź na północ, skręć w lewo, na prawo masz save. Wejdź do jaskini, i idź najpierw na lewo do ukrytego wejścia. Pokonaj wielkiego i idź na południe, weź ze skrzyni Talizman zła. Wróć się do jaskini i idź w prawo. Przejdź przez mostek i wejdź do jaskini, uważaj na wampiry. Wejdź do ukrytego wejścia Charge Gloves, wróć się i idź w prawo, wyjdź z jaskini i idź po schodach na górę. Wejdź do jaskini i idź w prawo, pokonaj bandytów i idź w górę teraz po pokonaniu mumii podejdź do kamienia i go rozbij, wejdź do ukrytego miejsca, uważaj na wampira i idź na dół w skrzyni jest, Hercule Exihibit 12. Wróć i idź w lewo, zejdź na dół i idź do światła, włącz guzik, otworzyła się kładka. Teraz się musisz wrócić do duchów i iść na dół. Przejdź po kładce, i wejdź do jaskini. Pokonaj robota i idź w lewo teraz na północ. W lewo i idź na dół, idź do schodów i wejdź na górę. Znalazłeś potwora, którym okazał się Brolly. Pokonaj go, a dostaniesz Z – Fighter Exihibit 10. teraz musisz wrócić do wioski, i pogadać z kolesiem. Dstałeś 4 gwiezdną kulę. Kiedy odnalazłeś wszystkie 7 kul leć do Pałacu Dendiego. To jest koniec chapteru.


16296 Czytań | Drukuj