Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Sny i Koszmary
Dodane przez Sul dnia 12-03-2006 22:19

  
Sen jest to stan czynnościowy ośrodkowego układu nerwowego, cyklicznie pojawiający się i przemijający w rytmie dobowym, podczas którego następuje zniesienie świadomości i bezruch. Tak, więc też tak jak każdy z nas, nasi bohaterowie także musieli odpoczywać i regenerować organizm a zatem zdarzało im się śnić o różnych rzeczach. Były to zarówno sny pełne koszmarów i strachu jak również i pełne radości i błogie jak u niemowlaka. Co do tych pierwszych to było ich znacznie więcej i w umysłach naszych bohaterów narobiły troszkę zamieszania. Jeśli zaś chodzi o błogi sen, to z całą pewnością zaliczyć można do niego ostatni spośród tu wymienionych :) Poniżej znajdziecie kilka opisanych snów:
Bulma
Podczas pobytu na Namek, Bulma zastaje sama z czterogwiazdkową kulą, którą zostawili jej Kuririn i Gohan pod opiekę. Na moment zasypia i śni się jej, że po kulę przychodzi rozwścieczony Vegeta. Dziewczyna próbuje wytłumaczyć mu, że kula znajduje się tuż za nim, ale on jakby nie zważając na jej słowa szykuje się do ataku. W tym momencie Bulma spada z krzesła i się budzi. Co prawda w podłym nastroju, ale ma szczęście, że to był tylko sen.

Gohan
Podczas nauki Gohan zasypia. Nieświadomy niczego spogląda w okno, w którym ukazuje się Haiya Dragon, zachęcając małego do wyjścia na zewnątrz. W gęstej mgle Gohan rozpoznaje sylwetkę ojca. Uradowany rzuca mu się na szyję. Po krótkich uściskach obaj udają się w stronę domu, gdzie czeka na nich ChiChi, która również ogromnie się cieszy z powrotu męża, do tego stopnia, że pozwala im wejść przez okno i obiecuje, przyrządzić coś pysznego. W domu Gohan zaczyna wypytywać ojca, dlaczego tak długo nie wracał, ale ten nie odpowiada. Uśmiecha się tylko dziwnie, a po chwili zamienia się w Frezera i atakuje zaskoczonego Gohana. Mały zaczyna płakać i krzyczeć, w tym momencie budzi go nauczyciel.


Vejiita
Vegeta ćwiczy z takim zapałem i determinacją, iż kapsuła nie wytrzymuje i rozpada się na kawałki. Ranny Vegeta po opatrunku zostaje przykuty do łóżka, ale nawet tam nie zaznaje spokoju. Śni mu się, że biegnie długim korytarzem. Goniąc Goku i Trunksa daje z siebie wszystko. Jednakże im jest bliżej celu, tym dalej wymienione postacie oddalają się od niego. W końcu zatrzymują się, aby zmienić poziom na SSJ. Pokazać, że są lepsi i oddalić się na dobre. Rozwścieczony Vegeta zaczyna krzyczeć, wręcz płakać ( biedactwo... jego duma cierpiała nawet w snach ). Po czym przypomina sobie słowa ojca, który mówi mu, iż ma wszelkie predyspozycje, aby stać się Super Wojownikiem. Śliczny uśmiech Vegety, okrzyk "jestem najlepszym Super Wojownikiem i dowiodę tego" na koniec i pobudka.


Goku
Chory na serce Goku zapada na coś w rodzaju śpiączki, ale nawet wtedy nie zapomina o przyjaciołach i zbliżającym się ataku cyborgów. Śni mu się, że przybywają do jego domu, aby go zabić. Musi patrzeć kolejno na śmierć Kuririna, Gohana i Chichi, którzy stają w jego obronie. Niestety na marne- giną po jednym ciosie. Kolejną ofiarą cyborgów pada Trunks. Goku cały czas próbuje podjąć walkę z cyborgami, ale bezskutecznie. Jest całkowicie bezradny, oglądając wszystko z boku. Po czym cyborgi podchodzą do łóżka, w którym leży bezwładne ciało Goku, aby zadać mu ostateczny cios, w tym momencie sen się urywa, a Goku śpi nadal- jak gdyby nigdy nic się nie stało.Kame
Cóż można napisać o snach Kameshina? Leżąc całymi dniami na słońcu oglądając aerobik w TV i czytając gazetki z młodymi i ponętnymi paniami w skąpych strojach, odpowiedź sama się nasuwa. Takiemu tylko pozazdrościć- koszmary mu nie groziły;)6850 Czytań | Drukuj