Witaj w serwisie DragonBall 4 Ever

Czym jest db4ever?

Społeczność db4ever skupia wokół siebie fanów zarówno tego kultowego anime/mangi jak i miłośników japońskiej kreski ogólnie. Jesteśmy tu by poznawać innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach, dyskutować na forum na tematy dragonball'owe ale i te całkiem odmienne, oceniać swoje prace, czy poprostu zassać odcinku lub znaleść kilka przydatnych ciekawostek dotyczących tej serii anime.

Nie trać czasu i zarejestruj się już teraz. Gdy zechcesz poznać bliżej zgraną ekipę która przesiaduje tu od lat to stwierdzisz że zdziwieniem że zajżenie tu choćby raz na dzień to już odruch i masz to we krwi ;)

Logowanie Użytkownika

Dostępność Loginu:


Zanim założysz konto sprawdz czy wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika nie jest już zajęta.


Wpisz planowaną nazwę użytkownika (login) a następnie wciśnij przycisk 'Tab' by sprawdzić jej dostępność.

Wpisz Szukaną Frazę:

Artykuły Na Forum Odcinki
Użytkownicy Filmy Online


Powrót na Stronę Startową
Wyszukiwarka
Recenzja: Mugen 2005
Dodane przez Margarius dnia 12-03-2006 22:13

  
Napewno każdy z Was grał już kiedyś w Mugena. W sieci możemy znaleść ich gorsze i leprze wersje. Dziś chciałbym przedstawić wam najleprzego ze wszystkich Mugenów - Mugena 2005. Ostatnio dużo się o nim mówi więc zakładam, że większość z Was już o nim słyszała. Ta edycja napewno jest wyjątkowa i różni się od pozostałych. Po uruchomieniu możemy zobaczyć świetnie dopracowane intro, które pomoże nam wczuć się w klimat gry.

Oczywiście edycja 2005 jak na mugena przystało posiada rozległe menu. Wyposażone jest także w mase trybów takich jak : Tryb pojedynczej walki, walka player vs player, 2 vs 2 czy nawet 4 vs 4. Możemy także wybrać walke na survialu czy też podszkolić się w różnych trikach na treningu. Pierwotnie do wyboru mamy 60 postaci które są wspaniale przygotowane do walki. Każda z nich posiada swoje ataki specjalne np. gotenks posiada technike - duszki kamikadze za to vegeta jest wstanie pokonać nawet najgrożniejszego przeciwnika samozniszczeniem. Nie w każdym mugenie znajdziemy takie postacie jak C 17, Super 17, C 19, Gotenks czy Generał Kord i wiele wiele innych. Pojedynki mogą rozegrać się na jednej z 45 ładnie wyglądających aren. Ponadto w zacientych pojedynkach towarzyszy nam wspaniale dobrana muzyka. Poprostu każdy fan DB musi to mieć !

2005 w porównaniu do innych mugenów wypada bardzo dobrze. Za najważniejsze uważam to że nie ma zbytniej tendencji do samobugowania się. Kolejnym plusem gry jest to, że działa na wszystkich systemach operacyjnych bez żadnych oporów. Nie zobaczymy żadnych dziwnych tabelek i już nigdy nie będziemy mieli kłopotu z wyłączeniem naszego mugena. Można dodać że gra jest ładnie obszyta graficznie a efekty przy walce są poprostu cudowne.

Teraz jednak musze przejść do minusów gry, które nie są jednak zbyt liczne. Tak więc może nam się nie spodobać fakt że nazwy postaci są przetłumaczone na polski. Zamiast Boo ujrzymy napis Bubu forma 2. Pomimo to myśle, że nie powinno sprawić to wam większego kłopotu. Drugim minusem gry są niektóre postacie wykonane w 3d które nie pasują do klimatu mugena.

Plusy:
+ Tryby
+ Muzyka
+ Grafika
+ Dużo postaci

Minusy:
- Niektóre postacie

Poniżej kilka fotek miniaturekGra do ściągnięcia w naszym dowlnloadzie po zalogowaniu przy pomocy megaupload.
KLIKNIJ TU JEŚLI JESTEŚ UŻYTKOWNIKIEM


10803 Czytań | Drukuj